Ātrākais ienākums. Kādos gadījumos iespējams no valsts atgūt pārmaksātos nodokļus? | Swedbank blogs

VID aicina Gada ienākumu deklarāciju iesniegt elektroniski – ātrāk un ērtāk!

ātrākais ienākums kā noteikt tendenču līnijas

Vairākos gadījumos nodoklis no ienākuma nav jāmaksā, atbrīvojums pienākas arī tad, ja nekustamais īpašums personas īpašumā no dienas, kad nekustamais īpašums reģistrēts zemesgrāmatā ir ilgāk par 60 mēnešiem un vismaz 12 mēnešus pēc kārtas minētajā 60 mēnešu periodā līdz atsavināšanas līguma noslēgšanas dienai ir personas deklarētā dzīvesvieta.

Lai ienākums ātrākais ienākums nekustamā īpašuma atsavināšanas netiktu aplikts ar nodokli, vienlaikus jābūt spēkā abiem nosacījumiem. Tātad ātrākais ienākums prasība ir jebkuri 12 mēneši pēc kārtas pēdējo 60 mēnešu laikā līdz pārdošanas līguma noslēgšanas dienai.

ātrākais ienākums binārās opcijas ar minimumu

Ja uzdāvināto dzīvokli reģistrējāt zemesgrāmatā, tad, pārdodot to šogad līdz decembrim, no ienākuma nodoklis ātrākais ienākums jāmaksā, jo tiks izpildīts arī likumā noteiktais kritērijs par deklarēšanos. Par kapitāla pieauguma nodokļa piemērošanu individuālā gadījumā jau laikus pirms darījuma jāuzzina Valsts ieņēmumu dienestā, jo informācijai par situāciju ir jābūt precīzai, ar dokumentiem pamatotai.

ātrākais ienākums kā nopelnīt naudu ātri un bez sasprindzinājuma

Saziņas iespējas atrodamas VID mājaslapā. Jautājumu iesniegšanas noteikumi Labs saturs.

  • Iedzīvotāju ienākuma nodokļa struktūra 1.
  • Pārskats par tirdzniecības signāliem
  • Vai dzīvokļa pārdošanas ienākums tiks atbrīvots no nodokļa - LV portāls
  • Binārās opcijas no 10 sekundēm

Svarīga informācija