Tirdzniecības bradley. Ieteicamās viesnīcas tuvumā apskates objektam tirdzniecības centrs Pearl Street Mall

Ar Latvijā drukātām dekorācijām uz La Scala skatuves | Žurnāls Iepirkumi

ASV lidosta ievieš terapijas suņus, lai palīdzētu jūsu ceļojuma stress Novembris Bradlijas Starptautiskā lidosta Konektikūtā savos terminālos tirdzniecības bradley ieviesusi pūkainu draugu, cenšoties samazināt ceļotāju stresu aizņemto darbu laikā.

tirdzniecības bradley

Iniciatīva tika tirdzniecības bradley agrāk gada laikā ar diviem Bright Spot Therapy Dogs komandām - Sally King un James un Karyn Cordner un Raven - sešus mēnešus, kamēr lidosta novērtēja tās efektivitāti. Lidostu un suņu komanda strādā kopā, lai veicinātu šo programmu, lai nomierinātu nogurušos ceļotājus, gaidot izlidošanu vai izkāpšanu no lidmašīnām. Tā ir aizņemta, trokšņaina vide, kas nav piemērota katram sunim. Ja apstrādātājs uzskata, ka tas darbosies, nākamā sesija ar Danu notiek ar meistaru un suni, kur komandas demonstrē savas prasmes sadarboties ar cilvēkiem sabiedriskās zonas teritorijā.

tirdzniecības bradley

Trešajā sesijā Dan dodas komandā caur drošību un līdz vārtiem, lai sajauktos ar ceļotājiem. Īsā laikā, kad programma ir pastāvējusi, terapijas suņi jau ir ietekmējuši mūsu pasažierus, no kuriem daudzi raksta mums, izsakot pateicību par programmu.

tirdzniecības bradley

Bradley starptautiskajā lidostā mēs vēlamies, lai mūsu pasažieri mīl šo braucienu, un tirdzniecības bradley ir lielisks piemērs mūsu pastāvīgajiem centieniem uzlabot mūsu pasažiera braucienu pa lidostu un vienu, ko mēs ļoti lepojamies.

Lai piedalītos šajā programmā, sunim un trenerim ir jābūt sertificētam ar Bright Spot terapijas suņiem un jāatbilst kritērijiem, lai piedalītos šāda veida vidē.

Mijiedarbība ir īsa, bet salda un mūsdienīga, iniciatīvu ļoti labi ir saņēmuši pasažieri un personāls. Iepriekšējais Raksts.

tirdzniecības bradley

Svarīga informācija