Starptautiskās iespējas

starptautiskās iespējas

Sadarbībā ar partneriem Latvijā un ārvalstīs augstskola saviem studentiem nodrošina mūsdienīgu un konkurētspējīgu izglītību.

 1. Bināro opciju pelnīšanas olimpi tirdzniecība
 2. Starptautiskās iespējas | Vidzemes Augstskola
 3. RISEBA paplašina starptautiskās iespējas, dubultojot Erasmus+ finansējumu | network-bloggers.com
 4. Īstermiņa tirdzniecība
 5. Starptautiskās iespējas arī filiālē - Jaunumi - Biznesa augstskola Turība

Plašāka informācija par stipendiju iespējām izsludinātajiem konkursiem, pieteikšanās un atlases kārtību pieejama ViA elektroniskajā vidē. Lai uzzinātu ko vairāk par piedāvātajām iespējām ārvalstīs, dodies uz ViA Starptautiskās sadarbības grupu Cēsu ielā 4, C kabinetu vai raksti uz inernational[at]va. Studentiem tiek piedāvātas arī dažādas citas stipendijas studijām ārvalstīs.

nestandarta naudas pelnīšanas veids

Apmaiņas studijas - tā ir nenovērtējama izdevība paplašināt savu starpkultūru pieredzi, gūt jaunas zināšanas savā specialitātē kādā no Eiropas starptautiskās iespējas, nostiprināt svešvalodu prasmes, kā arī ceļot un baudīt piedzīvojumus. Prakse ir daļa no studiju procesa, tāpēc par to tiek ieskaitīti kredītpunkti.

 • Latvijas starptautiskās tirdzniecības iespējas ar ES un citām valstīm
 • Starptautiskā sadarbība
 • Binārā opcija mt 4

Studenti var izvēlēties doties starptautiskajā praksē pēc pirmā, otrā vai trešā kursa, vai arī ceturtā kursa un maģistrantūras studiju laikā saskaņā ar fakultātes starptautiskās iespējas un prasībām. Vidzemes Augstskola ir viena no Latvijas augstskolām, kura nav iedomājama bez starptautiskās sadarbības - ViA lepojas ar profesionālā bakalaura un profesionālā maģistra grāda studijām, tad arī prakses ir neatņemama studiju sastāvdaļa.

bināro iespēju profesionālo tirgotāju tirdzniecības stratēģijas

Prakses galvenokārt tiek organizētas vasarā, taču ir iespējas iziet praksi arī citā laikā. Students pats var izvēlēties valsti un uzņēmumu, kurā praktizēties. Pieredze liecina, ka individuālā iniciatīva uzņēmuma meklēšanā ļauj izvēlēties piemērotāko prakses vietu un tas dod lielāku ieguldījumu personiskajai izaugsmei prakses laikā.

kā atjaunināt bināro

Vidzemes Augstskola piedāvā jau esošos uzņēmumu kontaktus, ar kuriem esam sadarbojušies iepriekš. Prakses laikā students iegūst jaunu pieredzi gan profesionālā jomā, izpildot pienākumus, kas saistīti ar studijām, gan pieredzi kultūras atšķirību un personības pilnveidošanas ziņā.

 • Starptautiskās izglītības izstāde | Visas iespējas
 • Starptautiskās iespējas brīvprātīgajiem - Latvia
 • Kur sākt mācīties par binārām opcijām

Atrodoties svešā valstī aptuveni 3 mēnešus kopā ar cilvēkiem, kuriem, iespējams, ir radikāli citādāka dzīves uztvere un kultūras atšķirības. Tās var apskatīt šeit. Mūsu sadarbības augstskolu skaits ar katru gadu palielinās.

Aktīvo iedzīvotāju fonds

Svarīga informācija