Reģistrācijas iespējas, Iespēju iesniegt preču zīmes reģistrācijas pieteikumu elektroniski izmantojuši pieci cilvēki

«Finnair» paplašina pašapkalpošanās reģistrācijas iespējas

Maksa par nodokļa, nodevas vai naudas soda iekasēšanu 1,20 eiro ieskaitot PVN.

bināro iespēju minimālais depozīts 300 bināro opciju darba laiks

Maksājumi veicami skaidrā naudā vai ar maksājumu karti; reģistrācijas iespējas. Maksa par nodokļa maksājuma datu apstrādi 1,02 eiro ieskaitot Reģistrācijas iespējas ; ar bezskaidras naudas pārskaitījumu Valsts kasē Naudas pārskaitījuma gadījumā CSDD pakalpojumi var tikt sniegti, kad: nodokļa reģistrācijas iespējas ir saņemts Valsts Kasē un informācija par to pieejama elektronisko norēķinu sistēmā "eKase".

Maksājumu apliecinošā dokumentā pārskaitījumā jābūt norādītai šādai informācijai: maksātājam īpašniekam vai personai, kas veic maksājumu ; transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numuram.

kā darbojas robotu centrs bitcoin, kur var nopelnt

Ja transportlīdzeklim vēl nav piešķirts valsts reģistrācijas reģistrācijas iespējas, norāda transportlīdzekļa identifikācijas šasijas numuru; maksājuma veidam — Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis; laika posmam gads un mēnesispar kuru maksā nodokli; maksājuma apmēram; nodokļa saņēmēja rekvizītiem.

Ja maksājumu apliecinošajā dokumentā nevar norādīt visu šo informāciju, tam pievieno pielikumu, kurā norādīta augstāk minētā informācija, pielikumu apliecina ar transportlīdzekļu īpašnieka, maksātāja vai dokumenta iesniedzēja parakstu un ir norādīts tā atšifrējums. Šo pielikumu jānosūta uz e-pastu: palidziba csdd.

opcijas attēls mobilās iespējas

Konts uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu nodokļa maksājumiem nodokļa saņēmēja rekvizīti : Saņēmējs: Valsts kase.

Svarīga informācija