Pārsūtīšanas žetoni

pārsūtīšanas žetoni cik viegli ir pelnīt naudu

Seko mums vai pievienojieties mūsējiem Blockchain Explorer ir programma, kas ļauj apskatīt tipa datu bāzes saturu blockchain. Blockchain ir visizplatītākā bāze, tāpēc mēs varam redzēt, kādi darījumi ir tikko apstiprināti, kas gaida apstiprinājumu, cik daudz kriptonauda un žetoni ir uz kāda konta, kā arī no kādas adreses un kad tie tika nosūtīti tur.

Raksts ir daļa no bezmaksas apmācība - Cryptocurrencies - kā sākt un izdzīvot? Kursi ikvienam! Blockchain Explorer Ethereum Tagad, kad jūs zināt, kas ir bloka ķēdes pētnieks, mēs izskaidrosim, kā to izmantot pārsūtīšanas žetoni. Vieglākais veids, kā to parādīt praksē, kā darbojas Blockchain Explorer. Mēs to darīsim piemērs otrā svarīgākā kripto valūtas tīkls, t. Ethereum ETH uz kuru balstās bloka ķēde marķieri.

  • Blockchain Explorer - kas tas ir un kā to izmantot? Instrukcijas, ceļvedis
  • Aizliegts sūtīt

Ir daudzas bloku ķēdes izpētes programmas. Pēc mūsu domām, viens no tiem ērtākais ir ETHplorer. Galvenajā lapā ir meklētājprogramma.

  1. Starptautisko pasta sūtījumu pieņemšanas rokasgrāmata Starptautisko pasta sūtījumu rokasgrāmatā Jūs atradīsiet norādījumus par to, kādus priekšmetus un preces nevar pārsūtīt ar Latvijas Pasta starpniecību.
  2. Paliek iota kriptogrāfijas ieguldījums izvairīties Jo īpaši tāpēc, ka cena šobrīd ir salīdzinoši zema, iesācējiem ir piemērots laiks, lai sāktu tirdzniecību IOTA.
  3. Publicēts Monētas un žetoni: kāda ir atšķirība?
  4. Investīciju reitings internetā
  5. Kā ar piemēru nopelnīt daudz naudas

Mēs varam ievadīt seifa adresi, kuras saturu mēs vēlamies pārbaudīt, darījuma numuru, kura kursu mēs vēlamies izsekot, vai etēnas tīklā parasti ERC20 standartā izdotā marķiera nosaukumu, par kuru mēs vēlamies kaut ko uzzināt. Mēs sāksim ar šo pēdējo darbību. Mēs ievadām meklētājprogrammu NEXO un dodieties uz lapu, kurā ir informācija par šo marķieri. Nexo marķiera informācijas lapa bloka ķēdes pētījumā Informācijas lapas centrā var redzēt simbolisku cenu izmaiņu grafiku.

Monētas un žetoni: kāda ir atšķirība?

Augšpusē, zem tās nosaukuma un arī tabulā pa kreisi, ir informācija par līguma numuru Līgums vai konkrētā marķiera unikālais identifikators bloku ķēdes tīklā. Daudziem marķieriem var būt tāds pats nosaukums.

pārsūtīšanas žetoni bināro opciju tirdzniecības risks

Blockchain datu bāzei ir svarīga līguma adrese. Tad viņam jāsniedz informācija par sevi simbola simbols šajā gadījumā NEXOviņa līguma adrese un decimālskaitļu skaits Decimāldaļas labajā pusē.

Paliek iota kriptogrāfijas ieguldījums izvairīties

Cita interesanta informācija, ko mēs varam atrast šajā lapā pārskaitījumu skaits, kopā ar šiem žetonu veidiem visā to pastāvēšanas vēsturē Darījumikopā apgrozībā esošo žetonu skaits Kopējais piedāvājums un to pašreizējā tirgus kapitalizācija portfeļu skaitsuz kuriem pašlaik tiek glabāti žetoni turētāji. Blockchain pētījumā mums ir iespēja aizdomām kuras maki ir bagātākās noteiktā tipa marķieros.

pārsūtīšanas žetoni es pelnu naudu par binārām opcijām

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz cilnes Turētāji. Portfeļa īpašnieki mums nav zināmi. Uz adreses nav nosaukuma vai pārsūtīšanas žetoni nosaukuma.

SKR 1.4 - TMC2208 UART v3.0

Tomēr nedaudz apzinoties un meklējot informāciju pārsūtīšanas žetoni žetonu izplatīšanu, dažreiz var noteikt, ka, piemēram, dotais žetonu fonds šobrīd nav apgrozībā tā dēvētajā aukstā maka un tiks izmantots tikai nākamajos projekta gados Tas pats attiecas uz kriptovalūtas maiņas makiem, kas uzkrāto līdzekļu apjoma ziņā parasti plīst pa vīlēm.

Kā jūs pārbaudāt mūsu portfeļa statusu un vēsturi bloka ķēdes pētījumā?

Blockchain Explorer - kas tas ir un kā to izmantot? Instrukcija, apmācība

Kā jau iepriekš, mēs atradām informācijas lapu par NEXO žetonu, tas pats tagad mēs ejam uz mūsu portfeļa pusiievadot meklētājprogrammu Pārsūtīšanas žetoni viņa adresi. Seifa adrese ethereum tīkls sastāv no 0x sākumā un 40 rakstzīmēm, ieskaitot ciparus un burtus.

Portfeļa statuss un vēsture ethereum tīklā Pēc došanās uz mūsu portfeli bloka ķēdes pētījumā, mūsu portfeļa adrese tiek pārsūtīšanas žetoni baltā joslā augšpusē. Zemāk ir redzama diagramma par tās vērtību.

Zemāk ir ETH summa, kas portfeļa vēsturē ievadīta un iznāca. Labajā pusē Atlikumi vai konta atlikums. Tas parāda uzglabāto ETH un žetonu skaitu. Kreisajā slejā ir marķiera nosaukums, labajā pusē - tā numurs. Zemāk mums ir Pārskaitījumi vai pārsūtīšanas vēsture. Mēs pārsūtīšanas žetoni informāciju par darījuma datumu, tā numuru Txadresi, no kuras nosūtīts žetons vai ēteris, un galamērķa adresi.

Aizliegts sūtīt

Pareizie žetonu nosaukumi, to skaits un vērtība pārsūtīšanas laikā un šodien. Blockchain pētnieks citam tīklam Katram blokshainam ir savs pētnieks.

Viņi visi strādā pie līdzīga principa. Saites uz atlasītajām ir uzskaitītas zemāk:.

pārsūtīšanas žetoni centu tirdzniecības centri

Svarīga informācija