Populārākie bitkoini

populārākie bitkoini

Grib regulēt gadsimta zeltu. Kāpēc jāuztraucas par “Facebook” kriptovalūtu? | network-bloggers.com

Piecas lietas, kas jāzina par bitkoinu tehnoloģijām - blokķēdēm Latvijā Lai gan nevar būt drošs, cik ilgi bitkoini pastāvēs, galvenais ir tehnoloģija, kas padarīja bitkoinus iespējamus — populārākie bitkoini. Apkārtējā pasaulē mēs redzam arvien vairāk dažādus blokķēžu pielietojumus.

Tas liecina, ka šai tehnoloģijai ir nākotne. Bet kas notiek blokķēžu jomā Latvijā?

kā nopelnīt naudu pasīviem ienākumiem kā tirgoties kriptogrāfijas biržā

Vai mums ir, ar ko palepoties? Šajā rakstā mēģināsim saprast, kāda ir Latvijas vieta blokķēžu pasaulē, kā arī minēsim piecas interesantas lietas, kas mūsu Baltijas kaimiņu ēnā palikušas nepamanītas, tomēr ir mūsu uzmanības vērtas.

Bet vispirms — kas ir blokķēde?

kā veikt tiešsaistes atsauksmes vietējās bitcoin izmaiņas

Blokķēde ir sadalītās virsgrāmatas tehnoloģija. Būtībā tas ir veids, kā nodrošināt nemaināmu, nesabojājamu un pastāvīgu darījumu žurnālu, kurā darījumu vēsture ir pieejama ikvienam, kurš ir lejupielādējis virsgrāmatu. Katru reizi, kad tiek veikts jauns darījums, virsgrāmata tiek automātiski atjaunināta, un tas nozīmē, ka ikviens populārākie bitkoini ir žurnalēts un katram redzams.

Blokķēdes tehnoloģija tika radīta bitkoinu izplatīšanai.

Kā investēt Bitcoin un kā darbojas Bitcoin?

Tā arī tiek plaši lietota jaunu kriptovalūtu radīšanai un izplatīšanai. Dažkārt jaunas kriptovalūtas tiek radītas kā līdzeklis finansējuma piesaistīšanai uzņēmumiem, īstenojot ICO Initial Coin Offering — sākotnējo kriptovalūtas piedāvājumutas ir līdzīgs IPO Initial Public Offering — sākotnējam uzņēmuma akciju publiskajam piedāvājumam.

Tomēr blokķēdes tehnoloģija tiek izmantota ne tikai finanšu vai valūtas darījumos. Blokķēdes tehnoloģijas pievilcīgums slēpjas apstāklī, ka šī tehnoloģija padara jebkuru darījumu: populārākie bitkoini, caurskatāmu, neapstrīdamu. Tādēļ tai var būt plašs iespējamo pielietojamu spektrs — no tirdzniecības līdz viedajiem līgumiem un vēlētāju attālinātas identificēšanas. Kas blokķēžu jomā notiek Baltijā?

Populārākais šodien

Globālajā blokķēžu frontē Baltijas valstis ir izcēlušās. Igaunija ir pazīstama ar to, ka šīs valsts sabiedrība ir tehnoloģiski progresīva un atvērta, un blokķēdes šajā populārākie bitkoini nav izņēmums.

E-rezidentūras iniciatīva ir balstīta uz blokķēžu tehnoloģiju, ļaujot piekļūt drošiem, digitalizētiem datiem, kurus var droši izmantot tiešsaistē. Lietuvas jaunuzņēmumi  ICO ceļā pēdējos 18 populārākie bitkoini piesaistījuši vairāk nekā miljonus eiro.

Bitcoin izpeļņa satoshi interneta ieņēmumi mēs veidojam iespēju stratēģijas

Neviens nebūtu iedomājies, ka Lietuva starp pasaules valstīm ir trešajā vietā ICO ceļā piesaistīto līdzekļu apmēra ziņā. Valdība populārākie bitkoini sapratusi, kādu ekonomisko labumu dod blokķēžu nozares atbalstīšana, un ir izstrādājusi vairākas iniciatīvas, lai sniegtu tai vēl lielāku atbalstu.

Alternatīvās banku darbības atļaujas iegūt ir viegli populārākie bitkoini tam nepieciešami vien trīs mēneši.

PTAC aizliedz Antminer S9 ievešanu un pārdošanu Latvijā

Kāda situācija ir Latvijā? Tas neizbēgami rada jautājumu — kas blokķēžu jomā notiek Latvijā, kura ir vidū starp Igauniju un Lietuvu?

Kāda ir pašreizējā situācija? Apmaiņas līdzeklis: jā Bitcoin jau tiek lietots kā apmaiņas līdzeklis. Tam ir savi mīnusi lēns apstiprināšanas process, enerģijas patēriņš, to maz kur pieņem, utt. Vērtības uzglabāšanas lidzeklis: nē Neviens saprātīgs cilvēks netur bitcoin ar domu uzglabāt jau uzkrātu vērtību.

Ja populārākie bitkoini par juridisko pusi, tad valsts ir parakstījusi  nodomu protokolu ar abām pārējām Baltijas valstīm, vienojoties atbalstīt blokķēžu iniciatīvas. Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir gatava konsultēt blokķēžu iniciatīvas par dažādām atļaujām, kas var būt nepieciešamas.

  1. Kā investēt Bitcoin un kas ir Bitcoin valūta? Ienāc un uzzini!
  2. Bitcoin - drošākais norēķinu veids azartspēļu industrijā! - network-bloggers.com

Viena no tipiskajām nepieciešamajām licencēm, lai veikto ICO, kurā ir paredzēts piesaistīt investoru naudu, ir   ieguldījumu pārvaldes sabiedrības licenceun, lai to saņemtu, minimālais sākotnējais kapitāls ir   eiro. Līdzīgi kā Lietuvā, licence var tikt piešķirta trīs mēnešu laikā. Lai gan Latvija nav tik pamanāma globālajā blokķēžu kopienā kā abas pārējās Baltijas valstis, ir vairākas nepietiekami novērtētas iniciatīvas, par kurām jums būtu jāzina.

Navigācijas izvēlne

Šeit ir dažas no tām: Latvijā notika viena no svarīgākajām blokķēžu konferencēm Eiropā. Par konferenci bija jūsmīgas  atsauksmes, un viens otrs ar nepacietību jau gaida nākamo konferenci. Videoierakstus no konferences varat noskatīties  šeit.

kā nopelnīt naudu video pamācības nopelniet naudu Bitcoin video

Latvijas uzņēmumu ICO piesaistījuši vairāk nekā 28 miljonus eiro. Lai gan apkopoti dati nav pieejami, padziļināta izpēte atklāj, ka Latvijas jaunuzņēmumi ICO organizēšanā bijuši visnotaļ cītīgi.

Ko var nopirkt ar kriptovalūtu

Te ir latviešu paveiktais: Digipulse   0,85 miljoni eiro — digitālo aktīvu mantošanas platforma; HashRush   1,55 miljoni eiro — datorspēle, kas ļauj spēlējot iegūt kriptovalūtas; Aeternum   3,05 miljoni eiro — platforma, kurā varat ieguldīt zinātnieku intelektuālā īpašuma tiesībās; Forty Seven Bank   10,84 miljoni eiro - digitālā banka; Globitex   9,7 miljoni eiro — globāla bitkoinu biržas platforma; Cryder   29,6 tūkstoši eiro — decentralizēts taksometru pakalpojumu dienests; Live Stars   2,12 miljoni  eiro — pornogrāfisko filmu populārākie bitkoini platforma.

Kopējā summa — 28   eiro. Salīdziniet to ar pagājušā gada tradicionālo finansējumu jaunuzņēmumiem — visā Daži Latvijas populārākie bitkoini pašlaik īsteno IPO vai arī tam nopietni gatavojas: FICNetworkkas tika izreklamēts kriptokopienā, slēgtajā un atklātajā iepriekšpārdošanā jau ir piesaistījis 4,8 miljonus ASV dolāru.

Svarīga informācija