Pieskarieties opcijai

pieskarieties opcijai

Canon : PIXMA/MAXIFY rokasgrāmatas : FAKSA uzstādīšana

Atveriet lietotni Wallet un pieskarieties pievienošanas pogai. Sadaļā Transit Cards Transporta kartes pieskarieties kartei, kuru vēlaties pievienot. Apple Watch ierīcē veiciet tālāk minētās darbības. Pieskarieties opcijai Add Card Pievienot kartipēc tam pieskarieties opcijai Continue Turpināt un atlasiet pievienojamo karti. Izpildiet darbības, kas jāveic, lai izveidotu jaunu transporta karti Apple Watch ierīcē.

tirdzniecbas binro opciju bitcoin ieguldījums ethereum

Lai noskaidrotu, kā tas darbojas, noskatieties demonstrāciju. Izpildiet darbības, kas nepieciešamas kartes pieskarieties opcijai uz iPhone ierīci.

Verificējiet kartes numura pēdējos četrus ciparus. Izmantojiet dzimšanas datumu, ko ievadījāt, iegādājoties plastikāta karti.

Atgādinājumu iestatīšana piezīmēm

Pieskarieties pie Next Tālāk. Atstājiet to uz kartes un nekustiniet. Šī procesa pabeigšanai, iespējams, vajadzēs vairākas minūtes. Plastikāta karte vairs nebūs izmantojama.

Abonementu skatīšana vai atcelšana

Izpildiet kartes pārsūtīšanai nepieciešamās darbības. Izpildiet norādījumus, lai izveidotu jaunu karti vārdu tulkošanas iespēja pārsūtītu to uz jūsu Apple Watch ierīci. Ritiniet uz leju līdz kartei, ko vēlaties pārvietot uz Apple Watch ierīci.

  • Kā nopelnīt naudu daudz un ātri
  • Pārāk īss laika perioda binārs variants
  • WhatsApp Messenger konta dublējumkopijas izveide.

Pēc tam pieskarieties pogai Add Pievienot blakus kartei. Varat izmantot lietotni Watch, lai pārvietotu karti atpakaļ uz iPhone ierīci. Vienkārši tuviniet lasītājam iPhone vai Apple Watch ierīci. Nav jāaktivizē ierīce vai jāatver programma. Saņemiet palīdzību  par Express Transit kartes nomaiņu.

Konta pārvietošana no WhatsApp Messenger uz WhatsApp Business lietotni

Ja jums lietotnē Wallet nav iestatīta piemērota maksājumu karte, pēc pieskaršanās opcijai Add Pievienot tiks parādīta uzvedne ar aicinājumu to iestatīt. Pakalpojums Pieskarieties opcijai nav pieejams bērniem, kas nav sasnieguši 13 gadu vecumu.

nopelnot bitcoin veidus vai ir iespējams nopelnīt naudu demonstrācijas kontā

Dažādās valstīs vai reģionos vecums var atšķirties. Jums ir jāpierakstās pakalpojumā iCloud visās ierīcēs.

grafu teorijas tirdzniecība 10 labākās turbo iespējas

Izslēdzot ieejas kodu, no atbilstošās ierīces tiek noņemtas visas kredītkartes, priekšapmaksas kartes un Suica kartes. Ierīcē Apple Watch jums ir jāiestata ieejas kods. Ja noņemat ieejas kodu vai izrakstāties no pakalpojuma iCloud, no Apple Watch ierīces tiek noņemtas visas kredītkartes, priekšapmaksas kartes un Suica kartes.

Vispārīgo opciju iestatīšana Android ierīcei

Ja no kādas ierīces noņemat Suica karti, atlikums tiek saglabāts un ir pieejams pārsūtīšanai uz to pašu vai citu iPhone vai Pieskarieties opcijai ierīci, ar kuru ir veikta pierakstīšanās pakalpojumā iCloud, izmantojot atbilstošo Apple ID.

Informācija par produktiem, kuru ražotājs nav uzņēmums Apple, vai neatkarīgām tīmekļa vietnēm, kuras uzņēmums Apple nekontrolē un nav testējis, ir sniegta bez ieteikumiem un apstiprinājuma.

kā pārsūtīt demo kontu uz reālu kontu bināro opciju paraugprakse

Apple neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu tīmekļa vietņu vai produktu izvēli, darbību vai izmantošanu. Apple nepauž pieskarieties opcijai viedokli attiecībā uz trešo pušu tīmekļa vietņu precizitāti vai uzticamību. Sazinieties ar nodrošinātājulai saņemtu papildinformāciju. Publicēšanas datums:.

Svarīga informācija