Opcijas taustiņu, Taustiņu izkārtojums

opcijas taustiņu

Tastatūras lietošana

Atvērtajā lapā izmantojiet šādas saīsnes: Meklējiet failu nesen lietotajos failos. R, E un ierakstiet meklējamos vārdus Rādītu nesen lietoto failu sarakstu. R, Y, 2 Rādīt sarakstu ar nesen lietotajām mapēm. R, Y, 3 Rādītu to failu sarakstu, kas ir kopīgoti ar jums vai kurus esat opcijas taustiņu ar citiem lietotājiem. Y, 1 Parādiet sava uzņēmuma failu un mapju sarakstu OneDrive.

S, 1 Rādiet to vietņu sarakstu, kuras izmanto SharePoint un kuras sekojat.

opcijas taustiņu

S, 2 Parādiet savu personisko OneDrive opcijas taustiņu un mapju sarakstu. K Parādiet navigācijas opcijas un savu lokālajā ierīcē izveidoto failu un mapju sarakstu.

C Atveriet standarta Windows dialoglodziņu Atvērtlai pārlūkotu failus un mapes.

opcijas taustiņu

O Atveriet nesen lietoto dokumentu, kas tika aizvērts, to nesaglabājot. Uz lapas sākumu Office failu saglabāšana un pārdēvēšana Šajā tabulā ir uzskaitīti īsinājumtaustiņi, kas paredzēti Office failu saglabāšanai un pārdēvēšanai, izmantojot izvēlnē Fails pieejamās opcijas, Saglabāt vai Saglabāt kā lapu, kurai varat piekļūt no parastas vai rediģēšanas skata.

Darbība Saglabājiet failu ar noklusējuma vērtībām. Šī opcija ir pieejama, ja nav atlasīta opcija Automātiskā saglabāšana. S Atvērt lapu Saglabāt vai Saglabāt kā.

  • Varat izmantot tastatūru, lai kontrolētu peli un atvieglotu noteiktu taustiņu kombināciju nospiešanu.
  • Kā nopelnīt naudu mājās video
  • Tirdzniecības robots bināro opciju abi pārskatiem
  • Nākamajā Windows noklikšķiniet uz pogas "Jā".
  • Pārvietot kursoru vai lapu par vienu ekrānu uz augšu Page Down Pārvietot kursoru vai lapu par vienu ekrānu uz leju Delete Dzēst pēc kursora esošo rakstzīmi vai atlasīto tekstu; operētājsistēmā Windows dzēst atlasīto vienumu un pārvietot to uz atkritni Insert Ieslēgt vai izslēgt ievietošanas režīmu.
  • Bināro opciju derīguma termiņi
  • Windows pieejamības līdzekļi atbilstoši laidienam, taustiņa opcija binārā

A Lapā Saglabāt vai Saglabāt kā izmantojiet šādas saīsnes: Pievienojiet mākoņa atrašanās vietu, kur saglabāt failu. A, A A, Y, 3 Saglabājiet faila kopiju dokumentoskas opcijas taustiņu jūsu datorā. A, C, Y, 8, lai pārvietotu atrašanās vietu uz dokumentiem.

Atveriet dialoglodziņu Saglabāt kālai saglabātu failu ar opcijas taustiņu nosaukumu vai citu atrašanās vietu. A, 1 vai A, O Uz lapas sākumu Office failu drukāšana Šajā tabulā ir uzskaitīti opcijas taustiņu, kas paredzēti Office failu drukāšanai, izmantojot opcijas, kas atrodas izvēlnes Fails izvēlnē Drukātkurai varat piekļūt no parastas vai rediģēšanas skata.

opcijas taustiņu

Svarīga informācija