Izvēles vingrinājums. Uzturi sevi formā mājās ar 8 vingrinājumiem no Lindsijas Vonas

izvēles vingrinājums

Autors Red Bull LatviaPublicēts Ar pareizu gatavošanos, tu patiesi izbaudīsi laika pavadīšanu uz kalna un nesaskarsies ar stīviem muskuļiem. Zemāk vari iepazīties ar astoņiem vingrinājumiem, kuri ir būtiska viņas treniņu programmas daļa, un kurus vari veikt mājās, bez speciāla aprīkojuma. Pirms sākt, vislabāk būtu iesildīties.

Sporta nodarbības atceltas! Kā pareizi vingrot mājas apstākļos?

Piecas līdz septiņas minūtes būs pietiekoši, lai sagatavotu muskuļus vingrinājumiem. Atceries: Iesildīšanās palīdz novērst savainojumus, tādēļ uztver to nopietni un saglabā izvēles vingrinājums to darot. Sānu izklupieni Sāc ar sānu izklupieniem, kuri darbinās ne tikai tavu sēžamvietu, bet arī kvadricepsu un puzzle iekārto māju, lai nopelnītu prēmijas muskuļus.

Stāvi taisnu muguru, kājām atrodoties vidukļa platumā vienai no otras un ar sasprindzinātu ķermeņa augšējo daļu. Veic lielu soli uz sāniem. Pārliecinies, ka celis ir saliekts, pēda uz priekšu un ceļgals neatrodas tālāk par kājas pirkstgaliem. Spied un atgriezies sākumpozīcijā. Advancēti atlēti var saliekt savus ceļgalus pat vairāk, kas ir vēl intensīvāk, bet arī grūtāk pareizi izpildāms. Ir svarīgi, ka tu vingrinājumu veic pareizi, pirms palielināt intensitāti.

Spürst du das Brennen.

Bitcoin naudas diagramma kā darbojas video opcijas

Kājas vilkme, kā fotogrāfijā rāda Lindsija Vona, trenē gurnu muskuļus, ķermeņa aizmugurējo daļu, hamstringus, pēcpusi, plecus un vēderpresi. Paņem svarus vai izmanto, piemēram, ūdens pudelesstāvi taisni, kājām atrodoties vidukļa platumā vienai no otras un ar sasprindzinātu ķermeņa augšējo daļu.

Lindsijas Vonas 8 treniņu vingrinājumi | Red Bull

Pacel vienu kāju un saliec to priekšu. Kustībā esošajai kājai būtu jāatrodas taisni aiz tevis. Ja vēlies, tu vari kustināt rokas ar saviem grīdas virzienā.

Saglabā šo pozīciju - izvēles vingrinājums, ka tev ir taisna mugura un nepagriez gurnu uz sāniem.

Sporta nodarbības atceltas! Kā pareizi vingrot mājas apstākļos?, BENU aptiekas

Iztaisno savu ķermeni. Ja vēlies, tu pat vari pacelt kāju uz priekšu vai saliekt ceļgalu un to pacelt. Vispirms vingrini vienu pusi un tad maini kājas nākamajam intervālam.

iespējas 1 stunda Zeno stratēģija binārām opcijām

Izlem, vai tev starp tiem nepieciešams pārtraukums. Sehr grazil und effektiv.

Nostājies taisni pretī balansa bumbai un novieto labo kāju ar pacēlumu uz izvēles vingrinājums. Tad pagriez bumbu ar savu kāju un pazemini to, līdz ceļgals izveido 90 grādu leņķi. Tad spied uz augšu un atgriezies sākumpozīcijā.

Šim vingrinājumam var pievienot svaru, tomēr vienmēr jāievēro pareizo tehniku.

Uzturi sevi formā mājās ar 8 vingrinājumiem no Lindsijas Vonas

Labas formas uzturēšanā prioritāte ir izvairīties izvēles vingrinājums savainojumiem. Svarīgi, ka tavs priekšējais ceļgals neatrodas tālāk par pirkstgaliem. Tāpat, centies nevirzīties uz priekšu ar ķermeņa augšējo daļu. Balance und Kraft!

Elkoņi zem pleciem, kājas platumā, kā veicot pumpēšanos, pēcpusei un vēderpresei būtu jābūt sasprindzinātām.

Mēģini izveidot taisnu līnijumu no galvas līdz pēdām. Saglabā šo pozīciju visa intervāla laikā un neļauj gurniem noslīdēt zemāk. Advancēti atlēti var arī to veikt paceļot vienu kāju. Ja šis vingrinājums tev ir pārāk grūts, tu vienmēr vari veikt planku uz ceļgaliem vai arī paceļ rokas augstākā pozīcijā, lai samazinātu svaru ķermenim. Lindsey makes it look so easy Apsēdies uz grīdas, ar gurniem un ceļgaliem saliegtiem grādu leņķī.

Nedaudz paliecies atpakaļ. Tu arī vari pacelt kājas, tomēr tas ievērojami palielinās vingrinājuma intensitāti. Turot sev priekšā svaru, savērp savu torsu uz kreiso pusi, līdz sasniedz zemi un tad atpakaļ uz labo izvēles vingrinājums, atkal, līdz sasniedz grīdu.

Tu to vari darīt ar vai bez svariem. Pārliecinies, ka kustības notiek nesasteigti. Novieto savus elkoņus tāpat kā plankā, tikai šoreiz uz bumbas. Neturi šo pozīciju, bet gan virzi ceļgalus bumbas virzienā, vienu pēc otra.

Labākie vingrošanas vingrinājumi vīriešiem. Treniņu programmas sporta zālē. Sistemātiska pieeja

Sasprindzini vēderpresi un turi iegurni izliektu uz priekšu. Pleciem arī vajadzētu būt stabilizētiem. Tu vari savus ceļgalus virzīt uz priekšu taisni vai sāniski, kas palielinās sarežģītību un intensitāti.

Hanteles vingrošanā noder, lai dažādotu treniņus un padarītu vingrošanu grūtāku un tāpēc arī efektīvāku. Ar hantelēm iespējams nodarbināt visas ķermeņa muskuļu grupas.

Un lai vēl vairāk pastrādātu pie kodola muskuļiem, mēs arī šim vingrinājumam pievienosim stabilitātes bumbu. Ar šo vingrinājumu, tu savienosi spēka treniņu ar koordināciju, balansu un stabilitāti - visu nepieciešamo. Apsēdies bumbai pa vidu, saglabā taisnu muguru un noliec pēdas sev priekšā uz zemes.

Turi hanteles uz saviem augšstilbiem, tad aktivizē savus kodola muskuļus un pacel rokas līdz galvai. Gala pozīcijā saglabā rokas nedaudz saliektas. Bez pauzēšanas pazemini hanteles līdz savai galvai. Turi galvu neitrālā pozīcijā un muguru taisnu.

METOŽU IZVĒLE VINGRINĀJUMU IZPILDEI

Atkārto kustības lēnām un kontrolēti. Genieße deine Trainingseinheiten! Iesācēji var šo vingrinājumu veikt bez medicīnas bumbas vai stāvot uz ceļgaliem.

opciju saraksts bez pielikumiem bināro opciju signālu apraide

Lai veiktu izvēles vingrinājums, novieto savas rokas plecu platumā no krūtīm. Tad izvēles vingrinājums kājas atpakaļ un nostājies uz pirkstgaliem. Tavam ķermenim būtu jāizveido taisnu līniju un jābūt saspringušam.

Tagad novieto vienu roku uz medicīnas bumbas, bet uzmanies, jo šī ir ļoti nestabila pozīcija. Saliec rokas un lēnām pazemini sava ķermeņa augšējo daļu.

kāda ir bināro opciju tēma kā pelnīt naudu ārzemēs bez naudas

Katrai reizei atvēli sekundes. Körperstabilität ist hier gefragt. Saistībā ar lielāku nepieciešamību pēc skābeļa treniņu laikā, pareiza elpošana ir svarīga. Pamatā tev būtu jāizelpo intensivās fāzes laikā un jāieelpo pēc tam.

Vingrojumi grūtniecēm

Tādā veidā elpošanas ceļu muskuļu kontrakcijas notiek saskaņā ar izmantoto muskuļu kontrakcijām. Tev vajadzētu izvairīties no piespiedu elpošanas, jo izvēles vingrinājums uzkrāšana nepalīdz un nav veselīga.

Kontrolē savu elpošanu, lai aizvadītu iespējami labāko treniņu. Fakti par intervāla trenēšanu Augstas intensitātes fāzes: mūsu ieteikums ir sekundes atkarībā no tavas fiziskās formas Atpūtas fāzes: sekundes; šis pārtraukums arī var būt zemas intensitātes vingrinājumi Piegājieni: Aprīkojums: Vingrošanas matracis, vingrošanas bumba, svari kg, iespējams arī balansa bumba Saistītie stāsti.

patiešām strādājošs bināro opciju robots Bitcoin oficiālā vietne nopelna

Svarīga informācija