Izslēgšanas iespējas. Demogrāfisko grupu izslēgšana

izslēgšanas iespējas

izslēgšanas iespējas

Datora izslēgšana, miega vai hibernācijas režīma aktivizēšana Windows 10 Windows 8. Mazāk Ir vairākas datora izslēgšanas iespējas — varat datoru izslēgt pilnībā, varat to iestatīt miega režīmā vai iestatīt hibernācijas režīmā.

Datora izslēgšana pilnībā Lai izslēgtu, izpildiet tālāk norādītās darbības.

Datora izslēgšana, miega vai hibernācijas režīma aktivizēšana

Operētājsistēmā Windows 8. Pieskarieties vienumam Izslēgt vai izrakstīties vai noklikšķiniet uz tā un izvēlieties Izslēgšana. Operētājsistēmā Windows 7 un pēc tam noklikšķiniet uz pogas izslēgt. Miegs Tajā tiek patērēts ļoti maz enerģijas, dators ieslēdzas ātrāk, kā arī varat atgriezties tieši tajā vietā, kur pārtraucāt darbu.

izslēgšanas iespējas

Neuztraucieties par datu iespējamu zaudēšanu akumulatora iztukšošanās dēļ, jo Windows automātiski saglabā paveikto un izslēdz datoru, ja akumulatora enerģijas līmenis ir pārāk zems. Izmantojiet miega režīmu, ja nebūsit pie datora tikai īsu brīdi, piemēram, ja dodaties iedzert kafiju.

izslēgšanas iespējas

Daudzi datori jo īpaši klēpjdatori un planšetdatori pārslēdzas miega režīmā, kad aizverat vāku vai nospiežat izslēgšanas pogu. Lai aktivizētu datora miega režīmu, izpildiet tālāk norādītās darbības. Atveriet sadaļu Enerģijas opcijas.

izslēgšanas iespējas

Sistēmā Windows 7 noklikšķiniet uz StartButtonnoklikšķiniet uz vadības panelis, uz sistēma un drošībaun pēc tam uz Power Options. Izpildiet kādu no tālāk aprakstītajām darbībām: Ja izmantojat galddatoru, planšetdatoru vai klēpjdatoru, atlasiet Izvēlieties izslēgšanas iespējas pogu darbības.

Par satura izslēgšanu video kampaņām

Blakus vienumam Nospiežot barošanas pogu atlasiet Miega režīms un izslēgšanas iespējas tam atlasiet Saglabāt izmaiņas. Ja izmantojat klēpjdatoru, pieskarieties vienumam Izvēlieties, kas notiek, aizverot portatīvā datora vāku vai noklikšķiniet uz tā.

  • Сверху раздался душераздирающий крик Стратмора. На протяжении ранней стадии своей истории человечество исторгнуло из себя неисчислимое количество всякого рода пророков, ясновидцев, мессий и провозвестников небесного откровения, которые убеждали своих последователей и самих себя, что тайны Вселенной открыты только им одним и никому .
  • Bināros variantus, kurš nopelna cik

Blakus vienumam Aizverot vāku atlasiet Miega režīms un pēc tam atlasiet Saglabāt izmaiņas. Ja datorā vēlaties aktivizēt miega režīmu, vienkārši nospiediet galddatora, planšetdatora vai klēpjdatora barošanas pogu vai aizveriet klēpjdatora vāku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma "Jeņisej" savā laukumā ar,apspēlēja Minskas "Cmoki", gūstot otro uzvaru pēc kārtas. Meiers šajā mačā laukumā pabija 17 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā grozā raidīja piecus no sešiem divpunktu metieniem, kā arī visus trīs "sodiņus".

Lielākajai daļai datoru darbu var atsākt, nospiežot datora barošanas pogu. Tomēr ne visi datori ir vienādi.

Demogrāfisko grupu izslēgšana

Iespējams, datoru var aktivizēt, nospiežot jebkuru tastatūras taustiņu, noklikšķinot peles pogu vai atverot klēpjdatora vāku. Skatiet dokumentāciju, ko saņēmāt kopā ar datoru, vai apmeklējiet ražotāja tīmekļa vietni.

Hibernācija Šī opcija tika izstrādāta klēpjdatoriem un var nebūt pieejama visos datoros. Piemēram, datoriem ar InstantGo tehnoloģiju nav hibernācijas opcijas. Hibernācijas režīmā tiek patērēts mazāk enerģijas nekā miega režīmā, un, atkal startējot datoru, varat atsākt gta5 pelnīt naudu tur, kur to pārtraucāt tomēr ne tik ātri kā pēc miega režīma. Izmantojiet izslēgšanas iespējas, ja zināt, ka klēpjdatoru vai planšetdatoru neizmantosit ilgāku laiku un šajā laikā nebūs iespējams uzlādēt izslēgšanas iespējas.

izslēgšanas iespējas

Vispirms izslēgšanas iespējas, vai šī opcija datorā ir pieejama, un, ja tā ir, ieslēdziet to. Lai datoru pārslēgtu hibernācijas režīmā, izpildiet tālāk norādītās darbības. Ja jums ir Windows 7, noklikšķiniet uz pogas Sāktnoklikšķiniet uz vadības panelisun pēc tam uz sistēma un drošībaun pēc tam uz Power Options.

  1. Kā nopelnīt naudu reālos veidos
  2. Meiers gūst 13 punktus un uzlabo 'Jeņisej' iespējas iekļūt VTB līgas izslēgšanas spēlēs - DELFI
  3. Стремительно исчезал уровень авторизации файлов - последняя линия обороны. Левый крайний Джорджтауна, подавая угловой, отправил мяч в аут, и трибуны негодующе загудели.
  4. - Макс, - проговорила она с пылом, - спросила она помедлив, - ты уже решил, что будешь делать, если Наи отправится на Носитель, а мы .

Atlasiet Izvēlēties barošanas pogas darbības un pēc tam atlasiet Mainīt iestatījumus, kas pašlaik nav pieejami. Sadaļā Izslēgšanas iestatījumi atlasiet izvēles rūtiņu Hibernācija ja tā ir pieejama un pēc tam atlasiet Saglabāt izmaiņas.

izslēgšanas iespējas

Tagad datora hibernāciju var paveikt dažādos veidos. Pieskarieties vienumam Izslēgt vai izrakstīties vai noklikšķiniet uz tā un izvēlieties Hibernācija. Vai pavelciet uz centru no ekrāna labās malas un pēc tam pieskarieties vienumam Iestatījumi.

Google partneru programma Par satura izslēgšanu video kampaņām Mūsu videoreklāmu drošības garantija paredz, ka noteiktus satura veidus nevar izmantot peļņas gūšanai ar reklāmām pakalpojumā YouTube un Google video partneru vietnēs: mēs automātiski lietosim izslēgšanu, lai jūsu reklāmas netiktu rādītas pretrunīgi vērtējamā saturā, piemēram, saturā, kurā atainoti terorakti, kailums vai neseni sensitīvi notikumi. Tālāk norādītos satura izslēgšanas iestatījumus krājumu veidus, satura veidus un digitālā satura iezīmes varat izmantot, lai iegūtu lielāku kontroli pār savu reklāmu rādīšanu un izslēgtu tādus satura veidus, kas atbilst mūsu politikām, tomēr var neatbilst jūsu zīmolam vai uzņēmumam. Kaut arī mēs darām visu iespējamo, lai izslēgšanas iespējas iespējas precīzāk izslēgtu izslēgšanas iespējas, mēs nevaram garantēt, ka tiks izslēgts viss saistītais saturs. Šajā rakstā sniegts kopsavilkums par satura izslēgšanas iestatījumiem video kampaņām.

Ja izmantojat peli, norādiet uz ekrāna labo apakšējo stūri, peles rādītāju pārvietojiet augšup un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi. Ja jums ir Windows 7, noklikšķiniet uz pogas Sāktnoklikšķiniet uz bultiņas blakus pogai Beidzēt un pēc tam noklikšķiniet uz Hibernācija. Pārliecinieties arī, ka ir instalēti visu ierīču jaunākie draiveri. Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Но не думаю, что будущее теперь за одной из наших рас. Примерно десять минут они переговаривались между .

Svarīga informācija