Iespēju pamati

Iespēja apgūt lauksaimniecības pamatus tālmācībā

iespēju pamati

Iespēja apgūt lauksaimniecības pamatus tālmācībā Lai apgūtu lauksaimniecības pamatu zināšanas, nepieciešams tikai dators, interneta pieslēgums un vēlme mācīties. Tos var darīt, nepārtraucot ikdienas darbu saimniecībā, kā arī netērējot laiku un līdzekļus, kas būtu nepieciešami mācību apmeklēšanai klātienē.

iespēju pamati

Mācības ilgst trīs mēnešus. Pieteikties tālmācības kursam var jebkurā katram izdevīgā laikā.

iespēju pamati

Lauksaimniecības iespēju pamati ietver pamata zināšanu apguvi lauksaimniecības politikā, augkopībā, lopkopībā, ražošanas plāna izstrādē, darba aizsardzībā, grāmatvedības un uzņēmējdarbības pamatos, kā arī mežsaimniecībā un videi iespēju pamati saimniekošanā. Personas līdzfinansējums šim tālmācības kursam ir tikai 70 eiro. Nokārtojot programmas noslēguma eksāmenu, klausītāji saņem: LR Izglītības un zinātnes ministrijas noteikta parauga apliecību lauksaimniecības pamatos, kas dod iespēju saimniekot gudrāk, kā arī paver lielākas iespējas pretendēt uz dažādiem atbalsta pasākumiem.

iespēju pamati

Plašāk par iespēju pamati kursu: ŠEIT Latvijā profesionālā lauksaimniecības izglītība ir problēmjautājums, un šādi mēs mēģinām to risināt un piedāvāt šo izglītību cilvēkiem, kuri vēlas kaut ko sākt ražot vai ražo. Iespēja lauksaimniekiem apgūt zināšanas ir tālmācības veidā, bet eksāmens kārtojams klātienē. Programma ir aktīva, pašlaik iespēju pamati tālmācības kursu apgūst studenti.

iespēju pamati

Ik pēc trim mēnešiem studenti kārto noslēguma eksāmenu klātienē. Programmas noslēguma eksāmenu 3. Šī kursa zināšanas un iegūtais dokuments noderēs Lauku attīstības plāna atbalsta pasākumos Testu nokārtošana nesagādāja nekādas problēmas, savukārt vairāk pūļu vajadzēja ieguldīt, rakstot ražošanas plānu.

Ļoti noderīgas bija zināšanas par bruto segumu un ražošanas plānošanu.

iespēju pamati

Šī analīze palīdzēja man labāk apzināt pozitīvos aspektus un trūkumus savā saimniecībā.

Svarīga informācija