Fona opcijas

Video izmantošana pakalpojumā Microsoft Teams

fona opcijas ko iemācīties, lai saņemtu palīdzību ar binārām opcijām

Trešās puses lietotņu metode Piezīme: 1. Es pieņemu, ka attiecībā uz šo rakstu jūs jau esat lejupielādējis savas iecienītās tapetes.

Ja nē, mēģiniet Unsplash vai Piksija fona opcijas lejupielādētu dažus krāšņus un bezmaksas autortiesību attēlus.

fona opcijas pelnīt naudu binārās iespējas

Zemāk parādītās metodes, kā mainīt fona tapeti operētājsistēmā Windows 10 bez aktivizēšanas, darbosies arī operētājsistēmās Windows 7 un Windows 8. Atveriet File Explorer.

Kā nomainīt darbvirsmas fonu operētājsistēmā Windows 10 bez aktivizēšanas

Iet uz mapi kur esat saglabājis fona attēlu. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz fona attēla.

Attēla datu reģistrēšana, lai izmantotu kā fonu Funkcija, iespējams, nebūs pieejama, ja tiek izmantoti noteikti printera draiveri vai darbības vides.

Atlasiet opciju "Iestatīt kā darbvirsmas fonu". Tas ir viss. Tiklīdz esat izvēlējies opciju, Windows 10 uzreiz iestatīs attēlu kā fona attēlu.

Kā padarīt stieples aproces adīšanu

Ja fona opcijas joprojām ir pieejams Internet Explorer, varat izmantot veco labo Internet Explorer, lai mainītu fona attēlu operētājsistēmā Windows 10 bez aktivizēšanas.

Atveriet izvēlne Sākt.

Fona maiņa Teams sapulcei

Meklēt "Internet Explorer"un atveriet to. Velciet un nometiet fona attēlu pārlūkprogrammā Internet Explorer. Iepriekšminētā darbība atvērs fona attēlu pārlūkprogrammā Internet Explorer.

Jūs redzēsit apstiprinājuma logu. Klikšķis "Jā".

fona opcijas bināro opciju minimālais noguldījums 10

Tiklīdz esat izvēlējies opciju, Internet Explorer uzreiz mainīs Windows 10 fonu. Viena no trešo personu lietojumprogrammu izmantošanas priekšrocībām ir tā, ka jūs tās varat konfigurēt, lai operētājsistēmā Windows fona opcijas katru dienu automātiski iestatītu jaunu fonu.

Fotoattēlu kolāžu un fona rakstu drukāšana

Tas novērš nepieciešamību katru reizi manuāli lejupielādēt un iestatīt fonu. Turklāt katru dienu jauns fona attēls darbvirsmu padara svaigu. Es jau esmu uzrakstījis detalizētu rakstu par to, kā katru dienu automātiski mainīt fona attēlu operētājsistēmās Windows 10, Windows 7 un Windows 8.

Izpildiet šajā ziņojumā sniegtos norādījumus, un jums vajadzētu būt zeltainam.

Video izmantošana pakalpojumā Microsoft Teams

Secinājums Kā redzat, pat ja neaktivizējatWindows 10 un pat ja iestatījumu lietotne to neatļauj, jūs varat viegli apiet šos ierobežojumus un mainīt fona attēlu neaktivizētā Windows 10 sistēmā.

Ja jums patīk šis raksts, pārbaudiet, kā apturēt fona lietotnes operētājsistēmā Windows 10 un kā 30. variants mapes Windows 10 izvēlnei Sūtīt.

  • Kādas ir procentu likmju iespējas
  • Arex binārās opcijas
  • 🥇 Kā nomainīt darbvirsmas fonu sistēmā Windows 10 bez aktivizācijas
  • Kāds ir signāls binārajās opcijās
  • Super stratēģijas bināro opcijas
  • Signālus opciju pirkšanai

Līdzīgi raksti:.

Svarīga informācija