Dažādi bitkoini. Kas ir Bitcoin (BTC) un kā sākt investēt Bitcoin valūtā?

dažādi bitkoini

Kriptovalūta: šodienas realitāte

Piecas lietas, kas jāzina par bitkoinu tehnoloģijām - blokķēdēm Latvijā Lai gan nevar būt drošs, cik ilgi bitkoini pastāvēs, galvenais ir tehnoloģija, kas padarīja dažādi bitkoini iespējamus — blokķēde.

Apkārtējā pasaulē mēs redzam arvien vairāk dažādus blokķēžu pielietojumus. Tas liecina, ka šai tehnoloģijai ir nākotne. Bet kas notiek blokķēžu jomā Latvijā? Vai mums ir, ar ko palepoties? Šajā rakstā mēģināsim saprast, kāda ir Latvijas vieta blokķēžu pasaulē, kā arī minēsim piecas interesantas lietas, kas mūsu Baltijas kaimiņu ēnā palikušas nepamanītas, tomēr ir mūsu dažādi bitkoini vērtas.

Bet vispirms — kas ir blokķēde? Blokķēde ir sadalītās virsgrāmatas tehnoloģija.

dažādi bitkoini tūlītēja peļņa internetā un līdzekļu izņemšana

Būtībā tas ir veids, kā nodrošināt nemaināmu, nesabojājamu un pastāvīgu darījumu žurnālu, kurā darījumu vēsture ir pieejama ikvienam, kurš ir lejupielādējis virsgrāmatu. Katru reizi, kad tiek veikts jauns darījums, virsgrāmata tiek automātiski atjaunināta, un tas nozīmē, ka ikviens darījums ir žurnalēts un katram redzams.

dažādi bitkoini bināro opciju tirgotāju padomi

Blokķēdes tehnoloģija tika radīta bitkoinu izplatīšanai. Tā arī tiek plaši lietota jaunu kriptovalūtu radīšanai un izplatīšanai.

How Bitcoin Works in 5 Minutes (Technical)

Dažkārt jaunas kriptovalūtas tiek radītas kā līdzeklis finansējuma piesaistīšanai uzņēmumiem, īstenojot ICO Initial Coin Offering — sākotnējo kriptovalūtas piedāvājumutas ir līdzīgs IPO Initial Public Offering — sākotnējam uzņēmuma akciju publiskajam piedāvājumam. Tomēr blokķēdes tehnoloģija tiek izmantota ne tikai finanšu vai valūtas darījumos.

Bitcoin kriptovalūta – tagad norēķinies ar to arī bārā!

Blokķēdes tehnoloģijas pievilcīgums slēpjas apstāklī, ka šī tehnoloģija padara jebkuru darījumu: drošu, caurskatāmu, neapstrīdamu. Tādēļ tai var būt plašs iespējamo pielietojamu spektrs — no tirdzniecības līdz viedajiem līgumiem un vēlētāju attālinātas identificēšanas.

dažādi bitkoini kā cilvēki pelna mājās

Kas blokķēžu jomā notiek Baltijā? Globālajā blokķēžu frontē Baltijas valstis ir izcēlušās. Igaunija ir pazīstama ar to, ka šīs valsts sabiedrība ir tehnoloģiski progresīva un atvērta, un blokķēdes šajā ziņā nav izņēmums. E-rezidentūras iniciatīva ir balstīta uz blokķēžu tehnoloģiju, ļaujot piekļūt drošiem, digitalizētiem datiem, kurus var droši izmantot tiešsaistē.

Kriptovalūta. 2. daļa: drošība un statuss Latvijā un citur pasaulē

Lietuvas jaunuzņēmumi  ICO ceļā pēdējos 18 mēnešos piesaistījuši vairāk nekā miljonus eiro. Neviens nebūtu iedomājies, ka Lietuva starp pasaules valstīm ir trešajā vietā ICO ceļā piesaistīto līdzekļu apmēra ziņā. Valdība ir sapratusi, dažādi bitkoini ekonomisko labumu dod blokķēžu nozares atbalstīšana, un ir izstrādājusi vairākas iniciatīvas, lai sniegtu tai vēl lielāku atbalstu. Alternatīvās banku darbības atļaujas iegūt ir viegli — tam nepieciešami vien trīs mēneši.

Kāda situācija ir Latvijā? Tas neizbēgami rada jautājumu — kas blokķēžu jomā notiek Latvijā, kura ir vidū starp Igauniju un Lietuvu?

dažādi bitkoini kā strādāt mājās un nopelnīt

Ja runā par juridisko pusi, tad valsts dažādi bitkoini parakstījusi  nodomu protokolu ar abām pārējām Baltijas valstīm, vienojoties atbalstīt blokķēžu iniciatīvas. Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir gatava konsultēt blokķēžu iniciatīvas par dažādām atļaujām, kas var būt nepieciešamas.

Viena no tipiskajām nepieciešamajām licencēm, lai veikto ICO, kurā ir paredzēts piesaistīt investoru naudu, ir   ieguldījumu pārvaldes sabiedrības licenceun, lai to saņemtu, minimālais sākotnējais kapitāls ir   eiro. Līdzīgi kā Lietuvā, licence var tikt piešķirta trīs mēnešu laikā.

Krāpnieki Maiju Silovu padara par viltus miljonāri - network-bloggers.com

Lai gan Latvija nav tik pamanāma globālajā blokķēžu kopienā kā abas pārējās Baltijas valstis, ir vairākas nepietiekami novērtētas iniciatīvas, par kurām jums būtu jāzina. Šeit ir dažas no tām: Latvijā notika viena no dažādi bitkoini blokķēžu konferencēm Eiropā. Par konferenci bija jūsmīgas  atsauksmes, un viens otrs ar nepacietību jau gaida nākamo konferenci.

Videoierakstus no konferences varat noskatīties  šeit.

Piecas lietas, kas jāzina par bitkoinu tehnoloģijām - blokķēdēm Latvijā

Latvijas uzņēmumu ICO piesaistījuši vairāk nekā 28 miljonus eiro. Lai gan apkopoti dati dažādi bitkoini bitkoini pieejami, padziļināta izpēte atklāj, ka Latvijas jaunuzņēmumi ICO organizēšanā bijuši visnotaļ cītīgi.

Te ir latviešu paveiktais: Digipulse   0,85 miljoni eiro — digitālo aktīvu mantošanas platforma; Dažādi bitkoini   1,55 miljoni eiro — datorspēle, kas ļauj spēlējot iegūt kriptovalūtas; Aeternum   3,05 miljoni eiro — platforma, kurā varat ieguldīt zinātnieku intelektuālā īpašuma tiesībās; Forty Seven Bank   10,84 miljoni eiro - digitālā banka; Globitex   9,7 miljoni eiro — globāla bitkoinu biržas platforma; Cryder   29,6 tūkstoši eiro — decentralizēts taksometru pakalpojumu dienests; Live Stars   2,12 miljoni  eiro — dažādi bitkoini filmu straumēšanas platforma.

dažādi bitkoini stratēģija ar super signāla indikatoru

Kopējā summa — 28   eiro. Salīdziniet to ar pagājušā gada tradicionālo finansējumu jaunuzņēmumiem — visā Daži Latvijas jaunuzņēmumi pašlaik īsteno IPO vai arī tam nopietni gatavojas: Dažādi bitkoinikas tika izreklamēts kriptokopienā, slēgtajā un atklātajā iepriekšpārdošanā jau ir piesaistījis 4,8 miljonus ASV dolāru.

Svarīga informācija