Brīnišķīgas iespējas, 5 brīnišķīgas iespējas, ko gada nogalē izbaudīt Igaunijā | Komentāri | network-bloggers.com

50 brīnišķīgas viktorīnas jautājumi, lai pārbaudītu savas zināšanas par supervaroņiem

Piedāvājam iepazīties ar vietējo Spa brīnišķīgas iespējas piedāvājumu visai ģimenei.

Jau kopš Cariskās Krievijas laikiem šī apkārtne bija izslavēta krievu inteliģences atpūtas vieta. Ne jau par velti daudzi šo apkārtni sauc par Ziemeļu Rivjēru! Jūras piekraste šeit ir īpaši pievilcīga ar savu stāvkrastu.

brīnišķīgas iespējas

Dabas mijiedarbības rezultātā seni, lieli mežu masīvi un jūra Ida-Virumaa apkārtnē ir izveidojies neraksturīgi sauss gaiss, kas ir piemērots tieši kūrorta industrijai. Toila Spa hotel Toila Spa hotel Photo by: Matti Kämara Toilas pilsētiņa jau izsenis ir populāra atpūtas vieta gan vietējo brīnišķīgas iespējas iebraucēju vidū, tieši tās unikālās dabas — no vienas puses - stāvais jūras krasts, no otras — lieli mežu masīvi.

Toila SPA viesnīca piedāvā plašu Spa procedūru piedāvājumu, tai skaitā pirtis un baseinus. Pastāv iespēja veikt atsevišķas medicīniskās diagnostikas procedūras. Īpaši padomāts ir par bērniem — ar rotaļu teritoriju bērniem, pirtīm un baseiniem.

AIZBRAUCU MEKLĒT ZIEMU

Spa paketes piedāvājumā ir ietverta arī speciāla sadaļa ar piedāvājumiem bērniem. Skaistā pludmale un lielais senatnīgais Oru parks atrodas pavisam blakus viesnīcai un tajos paveras brīnišķīgas dabas ainavas. Šeit Jūs atradīsiet gan iespēju uzspēlēt mini golfu, gan nūjošanas iespējas, gan arī iznomāt riteņus nelieliem izbraucieniem pa tuvējo apkārtni.

Brīnišķīgas iespējas gaismiņu virtenes, Ziemassvētkiem raksturīgie gardumi, pilsētu laukumi, kas piepildīti ar priecīgiem ļaudīm. Ziemassvētku tirdziņi ir ideāla vieta svētku sajūtu meklēšanai, karstvīna malkošanai, rotaļām un tradicionālo, rokām darināto dāvanu iegādei. Savukārt tuvumā esošajos Igaunijas dizaina veikaliņos iespējams atrast dažādas mūsdienīgas dāvanas. Ja vēlēsieties nobaudīt tradicionālus igauņu Ziemassvētku ēdienus, tad tirdziņā ir iespējams pamieloties ar piparkūkām, asinsdesu un skābajiem kāpostiem, savukārt tuvumā esošajos restorānos var ieturēt kārtīgu maltīti. Tallinas Ziemassvētku egle Publicitātes foto Tallinas slavenā Ziemassvētku leģenda stāsta, ka pirmo Ziemassvētku egli uz Tallinu atveda jau

Saviem apmeklētājiem tā piedāvā ne tikai daudzveidīgas SPA procedūras, bet arī brīnišķīgas iespējas atpūsties boulinga spēlē, kā arī ir speciāli piedāvājumi bērniem un bērnu rotaļu istaba. Brīnišķīgs, moderns un liels baseins brīnišķīgas iespējas džakuzi vannu.

brīnišķīgas iespējas

Dabas mīļotājiem ir iespēja izīrēt sporta inventāru un atpūsties īsākās un garākās pastaigās nūjojot gar jūras piekrasti. Ja vēlaties atpūsties pie dabas krūts, ir brīnišķīgas iespējas pastaigām, izbraukt viesnīcas tuvējo apkārtni ar riteņiem.

SPA brīvdienas Ida-Virumaa ģimenes lokā

Āra teritorijā pastāv daudzveidīgas iespējas āra atpūtai, kā piemēram uzspēlēt Mini — golfu vai galda tenisu, kā arī iznomāt dažādu sporta inventāru. Ģimenei draudzīgi restorāni Idu-Virumaa apkārtnē Restorāns Rondeel Restorāns Rondeel Photo by: Rondeel Restoran Rondeelvai "apaļš" tulkojumā no angļu valodas nozīmē lielu noapaļotu vai puspļa formas artilērijas torni.

Brīnišķīgas iespējas restorānā pasniedz zivju un gaļas ēdienus, kas pagatavoti no svaigiem vietējiem produktiem, kā arī vietējiem dzērieniem un saldumiem, kas gatavoti ievērojot Narvas un apkārtnes tradicionālās gatavošanas tradīcijas. Atbilstoši Viduslaiku tradīcijām it kā ļoti vienkārši pagatvotais ēdiens jums tiks pasniegts pēc visaaugstākajām mūsdienu kvalitātes prasībām. Baudot maltīti Rondeel Jūs nokļūsiet valstībā, kur iespēja nobaudīt, dažam varbūt sen aizmirsto vienkāršo ēdiena garšu.

brīnišķīgas iespējas

Purtse pils kafejnīca Purtses cietokšņa kafejnīca Photo by: VisitEstonia Pils pirmajā stāvā izvietojusies A la carte tipa kafejnīca, kur apmeklētāji var nobaudīt mūsdienīgu Igaunijas virtuvi, kas uzsvaru liek uz veselīgiem ēdiena pagatavošanas principiem ar vietējo produktu izmantošanu.

Ēdienkartē iekļauti zivju un medījumu ēdieni, kas tiek gatavoti tikai no svaigiem vietējiem produktiem uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas.

Brīnišķīgas iespējas, iegādājoties logus

Kamēr gaidāt savu pasūtījumu, jūs varat apskatīt turpat esošo Purtses pili. Saka Cliff viesnīcas restorāns Viesnīcas Saka Cliff restorāns Photo by: Ida-Virumaa Turismiklastri fotopank Neorenesanses laikmeta itāļu arhitektūras šedevrs, kas saglabājies līdz mūsdienām - tā šodien tiek brīnišķīgas iespējas Sakas muiža.

Pašā klints korē ar skatu uz jūru atrodas romantiskais Sakas klints viesnīcas restorāns, kas piemērots gan svinīgām kāzu svinībām, gan ģimeniskiem pasākumiem.

Restorāns  ir arī izvietots Sakas Viesu mājas pagrabstāvā — lielā mājīgā ēdamistabā ar izliektiem velvju griestiem.

brīnišķīgas iespējas

Narva Photo by: Ida-Viru turismiklaster Starp laisku SPA atpūtu un pastaigām gar jūru, noteikti izmantojiet izdevību un iepazīstiet apkārtni. Ida-Viru apriņķis ir aizraujoša un unikāla Igaunijas daļa, kur var redzēt padomju laiku arhitektūras mantojumu, pamesto raktuvju apdzīvotās vietas un nereālas industriālās ainavas, ko ieskauj Igaunijas lielākie mežu un brīnišķīgas iespējas masīvi.

Mūsu izveidotais ekskursijas maršruts vijās pa Peipusa ezera rietumu krastu, piestājot tipiskās pagājušā gadsimta rūpniecības pilsētās.

brīnišķīgas iespējas

Ekskursijas galamērķis ir Narvas assholes pelna naudu, kur rokas stiepiena attālumā varēsiet redzēt Krieviju. Un dienas beigās  iespēja izbaudīt patiesu Igaunijas pirts pieredzi. Pēdējās izmaiņas:

  1. Spa brīvdienas Igaunijā.
  2. Brīnišķīgas iespējas, iegādājoties logus – Be network-bloggers.com
  3. Ilze Jurkāne: «Kad izjuka mana laulība, tajos pelnos radās brīnišķīgas iespējas» — Santa
  4. Stratēģijas, kā pelnīt naudu par binārajām opcijām q opton

Svarīga informācija