Barjeras iespējas

barjeras iespējas

BiSMART konference 31.05.2018. - Elīna Ozoliņa, Corporate Consulting

Barjeras sportā un dzīvē Tik tiešām barjeras? Vai iespējas?!!

barjeras iespējas finansiālā neatkarība ir

Piektdiena, 05 jūnijs Gan sportā, gan dzīvē mēs sastopamies ar dažādiem šķēršļiem, kas traucē mums sasniegt tos mērķus, kurus esam iecerējuši. Šķēršļi un barjeras ir gan apkārtējā vidē, gan mūsos - mūsu prātā, ķermenī, prasmēs vai motivācijā. Piemēram, viena no mūsu prāta barjerām ir tā, ka fokusējoties uz to, kā mums nav, mēs bieži vien aizmirstam par barjeras iespējas, kas mums ir.

Apkārtējās vides vai apstākļu barjeras mēs barjeras iespējas spējam mainīt. Līdzcilvēku spiediens, nepieņemšana, aprunāšana vai nepatiesas apsūdzības, finansiālās grūtības, negodīgi tiesneši TOMĒR katrā barjerā mēs varam saskatīt iespēju: iespēju mācīties mīlēt, iespēju mācīties uzklausīt, iespēju mācīties piedot, iespēju kļūt stiprākiem un neatlaidīgākiem.

barjeras iespējas bināro opciju dragonoptions

Viņš spēj atrisināt jebkuru problēmu, pārvēršot to par iespēju, jo Viņš savā varenībā ir augstāks par visiem! Viņa godība barjeras iespējas pāri par debesīm un Viņš ir tas, kurš spēj pacelt no dzīves dubļiem ikvienu nelaimīgo!

barjeras iespējas ienākumi tiešsaistē 500 dienā

Izlasi Tas tik tiešām ir interesanti, ka mēs lūdzam, lai Dievs stiprina mūs ticībā, gribam mācīties vēl vairāk uzticēties Viņam, iesakņoties Viņa mīlestībā, bet barjeras, šķēršļus, problēmas savās dzīvēs tā ne visai gribam piedzīvot Bet tieši esot pārbaudījumos mēs taču Viņa klātbūtni piedzīvojam visvairāk un visreālāk!

Vai Tu spēj barjeras savā dzīvē saskatīt kā iespējas?

barjeras iespējas bināro opciju stratēģiju video pamācības iesācējiem

Svarīga informācija