Visvieglākos ienākumus

visvieglākos ienākumus

Lai kompensētu dīkstāvi, Kultūras ministrija sadarbībā ar citām ministrijām izstrādājusi mehānismu, kas paredz dīkstāves pabalstu pašnodarbinātajiem un mikro­uzņēmuma nodokļa MUN maksātājiem.

visvieglākos ienākumus

Dīkstāves pabalstu varēs saņemt tikai tās personas, kurām nav nekādu citu ienākumu citās darbavietās, kurām nav nodokļu parādu un kas pašas veikušas sociālās apdrošināšanas iemaksas. Pašnodarbinātajiem šo pabalstu aprēķinās, ņemot vērā iepriekšējā pusgadā — Abos gadījumos dīkstāves pabalsts nedrīkstēs pārniegt eiro mēnesī.

Dīkstāves pabalstu pašnodarbinātie varēs saņemt par diviem mēnešiem — no šā gada Lai pieteiktos šim pabalstam, pašnodarbinātajam jāvēršas ar iesniegumu VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā EDSapliecinot, ka iesniegumā norādītajā laikā persona nav guvusi ienākumus visvieglākos ienākumus saimnieciskās darbības.

visvieglākos ienākumus

VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme aicina visus strikti izvērtēt, vai neizpildās kāds no atbalsta atteikuma nosacījumiem. Ja ir nodokļu parāds, tad jābūt ar VID saskaņotam parāda nomaksas grafikam.

Dīkstāves pabalstu varētu saņemt 12 000 pašnodarbinātie un 13 000 mikrouzņēmumi

Tāpat pašnodarbinātajam jāizvērtē, vai viņš netiek nodarbināts vēl kādā citā darbavietā. Pabalsta saņēmējiem būs jāiesniedz pašdeklarācija, ka ienākumi netiek gūti un VID to kontrolēs.

VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme. VID vadītāja skaidroja, ka visus uzņēmēju iesniegumus vērtē nevis VID darbinieki, bet automātiskā sistēma, kura stingri seko visu kritēriju atbilstībai atbalsta piešķiršanas nosacījumiem. Ja tāds ir, tad jābūt ar VID saskaņotam parāda nomaksas grafikam. Tāpat pašnodarbinātajam jāizvērtē, vai viņš netiek nodarbināts vēl kādā citā darbavietā.

Dienesta rīcībā ir visi dati, un neatbilstība kādam no nosacījumiem ir visvieglākos ienākumus no galvenajiem atbalsta atteikuma iemesliem, uzsvēra VID ģenerāldirektore. Viņa aicina pabalsta prasītājus racionāli izvērtēt, kas viņiem būs izdevīgāk — saņemt līdz eiro lielu pabalstu visvieglākos ienākumus turpināt sadarbību ar atlikušajiem klientiem, kas vēl veic norēķinus. Esot arī dzirdēts par atsevišķiem shēmošanas gadījumiem, lai pabalstu dabūtu, bet tā tiek klasificēta kā krāpšana.

Jaunzeme arī apelēja pie to uzņēmumu īpašnieku vai vadītāju godaprāta, kuri solījuši saviem darbiniekiem sniegt VID datus par dīkstāvi, bet to nedara, un darbinieki ir izmisumā. Visvieglākos ienākumus gan piebilda, ka ne visi pašnodarbinātie izjutīs trūkumu, jo starp pašnodarbinātajiem ir gan advokāti, gan ārsti, fizioterapeiti un citu brīvo profesiju pārstāvji.

visvieglākos ienākumus

Turklāt dažu pašnodarbināto ienākumi pārsniedz pat miljonu eiro, un tie, visticamāk, pabalstiem nepieteiksies. Ja kāds izvēlēsies pārtraukt darbību šajā nodokļu režīmā, VID atmaksās par patentu samaksāto naudu, taču visvieglākos ienākumus atbalsts nav iespējams. Kopumā šiem pabalstiem varētu novirzīt 35 miljonus eiro, un paredzēts, ka noteikumi varētu stāties spēkā ceturtdien.

Tas nozīmē arī to, ka bez stabiliem ienākumiem gan kredītu saņemšana, gan arī ikmēneša maksājumu veikšana šo kredītu atmaksai būs pagrūtāka, un tādēļ šodien došu jums dažus padomus, kā rīkoties šādā situācijā.

Dīkstāves pabalsts varētu skart 12 pašnodarbinātos un 13 mikrouzņēmumu nodokļa maksātājus. Tagad lekcijas ir beigušās un vairs nebūs.

visvieglākos ienākumus

Bezdarbniekos nevaru iestāties, jo man ir līgums ar augstskolu. Saistītie raksti.

  • Dīkstāves pabalsts – arī pašnodarbinātajiem | network-bloggers.com
  • Kā nopelnīt naudu par pulsācijas komisiju
  • Tirdzniecība ar pullbackiem ar tendenču akciju tirgu

Svarīga informācija