Varianti deputātiem

Plāno ierobežot krimināli vajātu pašvaldību deputātu pilnvaras

Eiropas Parlamenta deputātu skaits un darbs Eiropas Parlamenta deputātu skaits Eiropas Parlamentā pašlaik strādā deputāti.

24 opcijas oficiālā vietne

Pašos pirmsākumos Eiropas Parlamentā bija tikai 78 deputāti, bet Pirms Eiropas Savienības paplašināšanās No Latvijas Eiropas Parlamentā ir ievēlēti astoņi deputāti. Mazajām valstīm, piemēram, Latvijai vai Maltai ir proporcionāli lielāks deputātu skaits nekā lielajām dalībvalstīm.

binārā opcija ir iespēja nopelnīt atsauksmes

Plašāk par deputātiem no katras ES dalībvalsts Eiropas Parlamenta deputātu darbs Deputāti, kurus ievēlējuši visu ES dalībvalstu pilsoņi, Eiropas Parlamentā strādā piecus gadus. Eiropas Parlamenta deputāti darbojas kādā varianti deputātiem politisko partiju grupām vai kļūst par neatkarīgajiem deputātiem, kas nepieder nevienai partiju grupai.

stratēģija opciju tirdzniecībai

Vienlaikus deputāts drīkst strādāt tikai vienas partiju grupas sastāvā. Sīkāk par politisko partiju grupām var lasīt šeit Eiropas Parlamenta deputāti strādā komitejās, kas saņem likumprojektu iniciatīvas regulas un direktīvas no Eiropas Komisijas, apspriež tās, papildina, labo un vienojas ar ES ministru Padomi par gala variantu.

Eiropas Parlamenta deputātu skaits

Pašreiz Eiropas Parlamentā ir 20 komitejas, un katra nodarbojas ar specifiskas jomas jautājumiem, piemēram, Ekonomikas un monetāro jautājumu, Transporta varianti deputātiem tūrisma, Nodarbinātības un sociālo lietu, Lauksaimniecības un lauku attīstības, Budžeta kontroles u.

Komiteju saraksts Katram likumprojekta priekšlikumam tiek nozīmēts ziņotājs no komitejas sastāva. Viņa darbs ir analizēt projektu, konsultēties ar attiecīgās jomas speciālistiem, ieinteresētajām pusēm un citiem komitejas deputātiem. Ziņotājs varianti deputātiem darba dokumentus, lai apspriestu un papildinātu likumprojekta ieceri komitejā.

disertācijas reālās iespējas

Ziņotājs iepazīstina pārējos Eiropas Parlamenta deputātus ar attiecīgo likumprojekta priekšlikumu plenārsēdes laikā. Pēc tam likumprojekta priekšlikums tiek apspriests, iespējams, arī papildināts, un par to tiek balsots. Ik gadu šādi tiek izskatīti ap likumprojektu.

Deputātiem nevedas ar svinīgo solījumu nolasīšanu

Svarīga informācija