Termināli opcijām

SumUp 3G Printeris

Uzlādes statīvs Printera pievienošana un atvienošana Lai sāktu lietot 3G printeri, pievieno to savam 3G karšu terminālim, iebīdot un viegli piespiežot, līdz atskan klikšķis.

Windows 10

Ja pēc tam vēlies termināli opcijām atvienot, vienkārši nospied pogu priekšpusē, vienlaikus pavelkot karšu termināli uz augšu, kā parādīts tālāk redzamajā attēlā: Kvītis drukāšana Vari izvēlēties drukāšanu pēc pieprasījuma vai automātisku drukāšanu pēc katra darījuma. Iestatījumus vari nomainīt jebkurā laikā: Vispirms izvēlnē dodies uz "Iestatījumi".

Tad atlasi opciju "Printeris". Izvēlies "Autom.

  1. Bināro opciju apmācība iesācējiem stratēģija
  2. Interneta portālos par investīcijām
  3. Tirdzniecības roboti tirgotājiem
  4. Bieži vien šādā situācijā pircējs pat atstāj preci uz letes un aiziet uz citu veikalu.
  5. Dot tirdzniecības signālus
  6. Ātrāki norēķini gan pircējam, gan tirgotājam | SEB banka

Tad pārslēdz uz "Ieslēgts" vai "Izslēgts". Ja ir ieslēgts "Autom. Ja tas ir izslēgts, vispirms tiks parādīts kvīts opciju ekrāns, un kvīts tiks izdrukāta tikai tad, ja atlasīsi "Drukāt kvīti".

Svarīgi Lai pēc darījuma varētu izdrukāt kvīti, pirms summas ievadīšanas un maksājuma pieņemšanas pogas nospiešanas printerim jābūt pievienotam tavam karšu terminālim. Ja pēc darījuma uzsākšanas printeris tiek atvienots, drukāšana nebūs iespējama. Tu vari izdrukāt kvīti jebkurā laikā, apmeklējot Termināli opcijām vēsturi: Atlasi darījumu.

termināli opcijām

Kad kvīts ir izdrukāts, noplēs to saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas tālāk redzamajā attēlā: Piezīme. Ja papīrs tiek noplēsts nepareizi, iespējams, tiks rādīts kļūdas paziņojums, ka printerī beidzies papīrs.

termināli opcijām

Lai turpinātu: Nospied un atver pārsegu. Aizver pārsegu.

Atveriet komandu uzvedni vai termināli konkrētai Windows, Mac vai Linux mapei

Papīra ruļļa nomaiņa Kastītē ir 3 papīra ruļļi 1 ievietots printerī un 2 papildu ruļļi. Papīra ruļļa izmēri — platums 57 mm un diametrs 30 mm. Kad printerī beidzas papīrs, karšu termināļa displejā tiek parādīts paziņojums.

termināli opcijām

Sarkanas līnijas uz izdrukātajiem kvīšiem liecina, ka drīzumā beigsies papīrs. Lai nomainītu papīra rulli: Nospied un atver pārsegu. Ievieto jaunu papīra rulli, kā norādīts tālāk redzamajā attēlā. Uzlādes statīvs 3G printera papildu funkcija ir tā, ka tas darbojas arī kā uzlādes statīvs.

Vai šis raksts bija noderīgs?

Termināli opcijām printeris ir pievienots elektrības termināli opcijām un tam ir pievienots karšu terminālis, notiek gan printera, gan termināļa uzlāde. Uzlādes laikā izmanto komplektācijā iekļauto adapteri. Šai specifikācijai neatbilstoša adaptera izmantošana var izraisīt printera bojājumus. Lai uzlādētu printeri, iestiprini kabeli, kā norādīts tālāk redzamajā attēlā, un pievieno to elektrības padevei: Uzlādes laikā blakus USB C spraudnim būs redzama gaismas diode.

Sarkana diode.

Svarīga informācija