Startēšanas opcija

Startēšanas vienumu, pakalpojumu atspējošana | Windows

bitcoin skaitītājs

Parāda izdrukājamā dokumenta īpašnieka vārdu. Drukājamā bināro opciju 1000 peļņa Printing Page Parāda izdrukātās lappuses numuru un kopējo izdrukāto lappušu skaitu. Rādīt drukas rindu Display Print Queue Parāda drukas logu, kas tiek izmantots pašreiz drukātā vai drukas rindā esošā drukas darba pārvaldībai.

labāko bināro opciju tirgotāju saraksts

Atcelt drukāšanu Cancel Printing Atceļ pašreizējo drukas darbu. Poga Atcelt drukāšanu Cancel Printing ir iespējota tikai, kamēr drukas dati tiek nosūtīti uz printeri. Kad drukas dati ir nosūtīti, poga ir pelēkota un nav pieejama.

25 veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē

Ja tiek atlasīta opcija Iespējot statusa pārraugu Enable Status Monitorir pieejamas šādas komandas. Rādīt pavadošo ziņojumu Display Guide Message Parāda ceļvedi darbībām, kurās papīra iestatīšana startēšanas opcija sarežģīta.

Televizoru nevar reģistr.

Aplokšņu drukāšana Envelope Printing Parāda norādes ziņojumu, kad sākas aplokšņu drukāšana. Lai paslēptu šo norādes ziņojumu, atlasiet izvēles rūtiņu Vairs nerādīt šo ziņojumu Do not show this message again.

REPARACION MOTHERBOARD DE PC QUE NO ENCIENDE

Lai atkal parādītu norādes ziņojumus, izvēlnes Opcija Option sadaļā Rādīt pavadošo ziņojumu Display Guide Message noklikšķiniet uz Aplokšņu drukāšana Envelope Printing un iespējojiet šo iestatījumu. Hagaki drukāšana Hagaki Printing Parāda norādes ziņojumu, pirms printeris uzsāk hagaki drukāšana.

  • Startēšanas papildu opcijas (ieskaitot drošo režīmu)
  • Windows 7 Vairāk
  • Labākā vietne par naudas pelnīšanu tīklā

Lai atkal parādītu norādes ziņojumus, izvēlnes Opcija Option sadaļā Rādīt pavadošo ziņojumu Display Guide Message noklikšķiniet uz Hagaki drukāšana Hagaki Printing un iespējojiet šo iestatījumu. Rādīt brīdinājumu automātiski Display Warning Automatically Kad tiek parādīts brīdinājums par zemu tintes līmeni When a Low Ink Warning Occurs Automātiski startē Canon IJ statusa pārrauga logu un startēšanas opcija to citu logu priekšā, kad startēšanas opcija brīdinājums startēšanas opcija zemu tintes līmeni.

Izvēlne Detalizēta informācija par tinti Ink Details Atlasiet šo izvēlni, lai atvērtu dialoglodziņu Detalizēta informācija par tinti Ink Details. Aplūkojiet detalizēto informāciju, piemēram, printera atlikušās tintes līmeni un tintes tvertņu tipus.

Dialoglodziņš Detalizēta informācija par tinti Ink Details Šī funkcija attēlo grafikas un ziņojumus, kuros norādīts tintes tvertnes tips un plānotie tintes līmeņi.

Document Scan Orientation Settings Noklikšķiniet, lai atvērtu dialoglodziņu Dokum. Iestatījumu Iesienmalas puse Binding Side nevar norādīt, ja tiek skenēta tikai katra dokumenta priekšpuse. Attēla apstrādes iestatījumi Image Processing Settings Noklikšķiniet uz Pluslai iestatītu tālāk norādītos iestatījumus. Pieejamie iestatījumu elementi ir atkarīgi no iestatījuma Atlasiet avotu Select Source.

Informācija par tinti redzama kreisajā pusē Parāda tintes tvertņu tipus, izmantojot grafikas. Ja rodas brīdinājums vai kļūda saistībā ar atlikušās tintes līmeni, printera draiverī tiek parādīta ikona, lai jūs informētu.

ātrās iespējas tirdzniecības stratēģija

Ja tiek parādīta ikona, rīkojieties ar printeri atbilstoši ekrānā redzamajām instrukcijām. Ziņojums redzams labajā pusē Parāda informāciju, piemēram, tintes statusu un tintes krāsas, izmantojot tekstu.

reālas iespējas, novērtējot biznesa vērtību

Tintes modeļa numurs Ink Model Number Parāda jūsu printera tintes tvertņu tipus. Izvēlne Palīdzība Help Atlasot šo izvēlnes elementu, tiek parādīts Canon IJ statusa pārraugs, kurā varat pārbaudīt versiju un informāciju par autortiesībām.

  • Canon : MAXIFY rokasgrāmatas : MB series : Dialoglodziņš Iestatījumi (Pielāgota skenēšana)
  • Kā Kā pārvaldīt startēšanas programmas Windows 10 iestatījumu lietotnē Izmantojot operētājsistēmas Windows 10 iestatījumus, tagad varat atspējot programmas, kas automātiski tiek palaista, pierakstoties datorā.
  • Kur skatīties opciju diagrammas

Svarīga informācija