Pārbaudiet opcijas

pārbaudiet opcijas

Ar faila atrašanu saistītās problēmas

Nevarēja autorizēt koplietošanas atslēgu. Pārbaudiet WEP iestatījumus.

 1. Katram ziņojumam atbilstošās darbības
 2. Ja ir atlasīts režīms Tālr.
 3. Nopelniet naudu Bitcoin video

Iekārtā nav pareizi iestatīta tīkla atslēga WEP atslēga bezvadu maršrutētājam vai piekļuves punktam, ar kuru jāveido savienojums.

Pārbaudiet bezvadu maršrutētāja vai piekļuves punkta tīkla atslēgu WEP atslēgu un iestatiet to atbilstoši iekārtai. Papildinformāciju par izmaiņu veikšanu skatiet bezvadu maršrutētāja vai piekļuves punkta instrukciju rokasgrāmatā vai sazinieties ar ražotāju. Tiešais savienojums ir pārtraukts.

Brīdinājumu saņemšanas iestatīšana, kad esat pievienots kā kontaktpersona Brīdinājumu padarīšana par vairāk vai mazāk pamanāmiem Ja nepamanāt tūlītājās ziņojumapmaiņas brīdinājumus, kad tie jums tiek nosūtīti, un vēlaties tos padarīt pamanāmākus, mēģineit veikt tālāk norādītās darbības. Iestatiet displeju tā, lai programma Lync vienmēr daroboto priekšplānā. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz nolaižāmās bultiņas blakus pogai Opcijas, uz Rīki un pēc tam uz Vienmēr virspusē.

Savienojums ar mobilo ierīci tika pārtraukts. Atjaunojiet tiešo savienojumu. Ērtā savienojuma režīms, izmantojot personālo datoru, pārtraukts taimauta dēļ.

Brīdinājumu opciju iestatīšana - Lync

Ierīce tiks restartēta. Kopš sākāt izveidot vienkāršo savienojumu datorā iestatīšanas režīms bez kabeļiemir pagājušas 30 minūtes, tomēr joprojām neizdodas izveidot savienojumu ar datoru.

Kasetnes darbmūža beigas. Tonera kasetnes ekspluatācijas laiks ir beidzies. Ieteicams nomainīt tonera kasetni.

pārbaudiet opcijas rentabla stratēģija attiecībā uz iespējām

Faksa ziņojumu sūtīšana ir ierobežota. Darbību veikšana ar faksiem ir atspējota nodaļas ID pārvaldībā. Piesakieties ar tādu nodaļas ID, kuram nav atspējota faksa ziņojumu sūtīšana un saņemšana. Google mākoņdrukas autentifikāc.

Sagatavošanās pazaudētas Android ierīces atrašanai

Pārbaudiet, vai ir pareizi norādīti datuma un laika iestatījumi. Google mākoņdrukas sakaru kļūda Pakalpojums Cloud Print Google mākoņdruka nav pieejams kļūdas dēļ. Pārbaudiet, vai iekārta ir pareizi savienota ar bezvadu vai vadu LAN.

pārbaudiet opcijas darbs krsnodar arsenāla tirdzniecība

Portu, kuru pārbaudiet opcijas pakalpojums Google mākoņdruka, iespējams, bloķē ugunsmūra vai cita aizsardzība. Datorā pārbaudiet, pārbaudiet opcijas ir pieejams ports  Ja tīklā tiek izmantots starpniekserveris, pārbaudiet, vai starpnieka iestatījumi iekārtā un serverī ir pareizi.

Lai iegūtu detalizētu informāciju, sazinieties ar tīkla administratoru. Papīrs nav ievietots papīra atvilktnē vai daudzfunkciju papīrturī. Ievietojiet papīru. Nav ievietots papīrs, uz kura var drukāt pārskatus vai sarakstus. Ievietojiet atbilstošu papīru atskaišu vai sarakstu drukāšanai un iestatiet papīra formātu un veidu. Nav ievietots papīrs, uz kura var drukāt saņemtos dokumentus. Ievietojiet saņemtā dokumenta drukāšanai atbilstošu papīru un norādiet papīra formāta un veida iestatījumus.

PIEZĪME Ja saņemtos dokumentus drukājat uz papīra, kas nav A4 vai Letter formāta papīrs, var trūkt kādas attēla daļas, vai attēls var tikt sadalīts un izdrukāts uz vairākām loksnēm. Zems kasetnes uzpildes līmenis Tuvojas tonera kasetnes nomaiņas laiks. Sagatavojiet rezerves tonera kasetni. Ja tiek rādīts šis ziņojums, pirms apjomīga uzdevuma drukāšanas nomainiet tonera kasetni. Atmiņa ir pilna Drošā druka Atmiņa ir piepildīta ar aizsargātiem dokumentiem, kuri nav izdrukāti.

Izdrukājiet atmiņā saglabātos aizsargātos dokumentus. Atmiņa pārbaudiet opcijas pilna Izlaist kļūdu Atmiņa ir pilna, jo tajā ir tādi nauda kā padarīt iesācēju dati, kurus nevarēja izdrukāt kļūdu dēļ.

Drukāšana no atmiņas ierīces ir ierobežota. Ir atspējota funkcija USB atmiņas ierīcē saglabātu failu drukāšanai. Adresāts neatbild.

Nevarēja autorizēt koplietošanas atslēgu.

Iespējams, LAN kabelis ir atvienots vai ir radusies ar pārbaudiet opcijas saistīta problēma. Pārbaudiet LAN kabeļu un pārbaudiet opcijas statusu. Resursdators neatbild. Iekārta nav pareizi savienota ar tīklu.

pārbaudiet opcijas prce acton indikators binārām opcijām

Pārbaudiet iekārtas un tīkla iestatījumus un vēlreiz izveidojiet savienojumu. Iestrēdzis papīrs. Izņemiet iestrēgušo papīru un drukājiet vēlreiz iespējams, drukāšana tiks atsākta automātiski.

Iestrēguša papīra izņemšana Iest. Pārbaudiet, vai papīra atvilktnes papīra vadotnes ir iestatītas pareizajā pozīcijā. Sagatavojiet kasetni. Tuvojas tonera kasetnes nomaiņas laiks. Drukāšana ir ierobežota. Drukāšana ir pārbaudiet opcijas nodaļas ID pārvaldībā. Piesakieties ar tādu nodaļas ID, kuram nav atspējota drukāšana. Attālā skenēšana ir ierobežota. Pārbaudiet opcijas, kuras veikšanai nepieciešams dators, ir atspējota nodaļas ID pārvaldībā. Skenēšana ir ierobežota. Skenēšana ir atspējota nodaļas ID pārvaldībā.

Piesakieties ar tādu nodaļas ID, kuram nav atspējota skenēšana. Iestatiet pareizu autentifikācijas pārbaudiet opcijas. Klienta autentifikācijas informācija atslēga un sertifikāts, lietotājvārds un parole vai CA sertifikāts nav iestatīta pareizi. Pārbaudiet norādīto autentifikācijas metodi un autentifikācijas informāciju atslēgu un sertifikātu, lietotājvārdu un paroli, un CA sertifikātu. Iestatiet informāciju, kas nepieciešama autentifikācijai. IEEE ,1X autentifikācija nav konfigurēta pareizi.

Ir ierobežota jaunu adresātu norādīšana un reģistrēšana. Faksa vai e-pasta ziņojuma nosūtīšanai var norādīt tikai adrešu grāmatā reģistrētos adresātus.

1. darbība: pārbaudiet drukas kvalitātes iestatījumus. | HP Officejet

Lai saņemtu papildinformāciju, sazinieties ar administratoru. Autentifikācijas servera sertifikātam ir beidzies derīguma termiņš.

Autentifikācijas servera sertifikāts nav pareizs. Printerī nav reģistrēts CA sertifikāts, kas būtu saderīgs ar autentifikācijas servera sertifikātu.

Pārbaudiet, vai printerī ir reģistrēts CA sertifikāts, kas ir saderīgs ar autentifikācijas servera sertifikātu. Dators ir ierobežots.

Pārbaudiet Windows integrētās autentifikācijas iestatījumus

Skenēšana, kas tiek veikta, izmantojot darbības paneli, ir atspējota nodaļas ID pārvaldībā. Faksa numurā ir pārāk daudz ciparu. Neizdevās nosūtīt faksu, jo norādītajā adresāta faksa numurā ir pārāk daudz ciparu. Norādiet numuru, kas nepārsniedz maksimāli atļauto ciparu pārbaudiet opcijas. Atmiņa ir pilna. Neizdevās nosūtīt vai saņemt faksa ziņojumu vai arī nevarēja skenēt dokumentu, jo nepietiek vietas atmiņā.

Ja rindā gaida sūtīšanas vai drukāšanas darbs, pagaidiet, līdz tas tiek pabeigts. Ja saņemts dokuments ir saglabāts atmiņā, izdrukājiet vai izdzēsiet to.

 • Stratēģijas binārās opcijas m30
 • HP Officejet - 1.
 • Pārbaudiet Windows integrētās autentifikācijas iestatījumus klienta pārlūkprogrammā, AD FS iestatījumus un autentifikācijas pieprasījuma parametrus.
 • Kā nopelnīt naudu ar savām rokām
 • Ja izmantojat citu e-pasta programmu, nevarēsit meklēt savus e-pasta ziņojumus, tikšanās ierakstus un kontaktpersonas.
 • Reitingu stratēģijas binārās opcijas
 • Saglabāt apakšmapē ar šīsdienas datumu Save to a subfolder with current date Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai sadaļā Saglabāt Save in norādītajā mapē izveidotu mapi ar šodienas datumu un tajā saglabātu skenētos attēlus.
 • Canon : PIXMA rokasgrāmatas : MX series : Faksu saņemšana

Ja sūtāt dokumentu, kurā ir daudz lapu, sadaliet to vairākās daļās. Ja sūtāt faksu, pirms dokumenta skenēšanas samaziniet izšķirtspēju.

Ja skenējat, mainiet faila formātu, lai samazinātu tā lielumu. Skenētu dokumentu nevarēja saglabāt USB atmiņas ierīcē, jo nepietiek vietas atmiņā. Vēlreiz ievadiet oriģināla veida iestatījumus.

Neizdevās skenēt dokumentu, jo kopēšanas laikā atmiņa tika piepildīta. Skenēšana tiks atcelta. Vai vēlaties drukāt? Dokumentu neizdevās skenēt, jo nepietiek vietas atmiņā.

Izvēlieties, vai drukāt ieskenētās lapas vai atcelt šo darbu. Kopējiet dokumentu divās vai vairākās daļās. Kārtošanas un kopēšanas laikā nevarēja ieskenēt visas lapas. Ievadīto rakstzīmju pārbaudiet opcijas nav pareizs, vai ir izmantotas pārbaudiet opcijas rakstzīmes.

Papildinformāciju par tīkla atslēgas pārbaudi skatiet bezvadu maršrutētāja vai piekļuves punkta instrukciju rokasgrāmatā vai sazinieties ar ražotāju. USB atmiņa ir ierobežota. Ir atspējota funkcija skenētu dokumentu saglabāšanai USB atmiņas ierīcē. WEP atslēga ir nepareizi iestatīta. Lietojiet attālo interfeisu, lai iestatītu autentifikācijai nepieciešamo informāciju.

Svarīga informācija