Opciju skeneris, Bezmaksas Nedēļas Opciju Skeneris

opciju skeneris

Skeneris, kas domāts darbam ar dokumentiem, lieliski tiks galā ar veidlapām, grāmatām un citiem papīriem, bet tas opciju skeneris pietiekami labs fotogrāfiju digitalizācijai. Iekārta dokumentiem un fotogrāfijām opciju skeneris kvalitatīvi apstrādāt abus minētos attēlu formātus.

Pretvīrusu un pretdraudu aizsardzība programmatūrā Windows drošība

Savukārt trešā kategorija ir papildināta ar augstas precizitātes fotofilmiņu skenēšanu. Skenera izšķirtspēja jeb cik svarīgs Jums ir katrs pikselis Ja Jūs jau atbildējāt sev uz jautājumu par to, ko Jūs plānojat skenēt, tad iekārtas izšķirtspēja ir tikai Jūsu izvēlei atbilstoša skaitliska nozīme.

opciju skeneris

Tieši no izšķirtspējas ir atkarīgs, ko tas spēj kvalitatīvi skenēt. Darbā ar dokumentiem pilnībā pietiks, ja šis parametrs būs līdz dpi, jo melnbalts teksts prasa tikai minimālu precizitāti.

Quick Links

Kvalitatīvai fotogrāfiju skenēšanai izšķirtspējai ir jābūt no dpi līdz dpi. Tas ļaus noteikt un failā saglabāt krāsu sīkākās pārejas un citas nianses. Izšķirtspēja dpi ļauj nolasīt attēla pat sīkākās nianses. Visbiežāk šī grupa spēj skenēt arī fotofilmiņas. Katram modelim pastāv iespēja iestatīt zemāku izšķirtspēju, piemēram, ja šobrīd ir nepieciešams ieskanēt parastu melnbaltu veidlapu. Skenera ātrums un kā paātrināt skenēšanu, nemazinot kvalitāti Ražotājs norāda, cik sekundes skenējas viena lappuse vai arī cik lappuses skeneris opciju skeneris vienā minūtē.

Iekārta, kas nolasa vienu lappusi sekundēs, derēs, ja Jūs nekur nesteidzaties. Ātrumu var mainīt, mainot izšķirtspēju.

Atcerieties, jo augstāka iestatīta izšķirtspēja, jo vairāk laika aizņems skenēšana un jo lielāks būs saglabājamā faila izmērs.

opciju skeneris

Papīra iekraušanas tips jeb ieraduma jautājums Šis parametrs neietekmē iekārtas darba kvalitāti, bet gan vairāk lietotāja darba ērtību. Klasiskais horizontālais variants nozīmē, ka papīrs tiek opciju skeneris uz horizontālas virsmas un nofiksēts ar vāku.

Vertikālais variants prasīs attiecīgu lappušu ievietošanu, kas nedaudz līdzinās pastkastei. Šāda tipa skeneris aizņems mazāk vietas uz Jūsu darba galda, jo tas stāv uz savas šaurākās puses.

Kā atgūt datus no formatēta SSD Ātrs risinājums!

Caurlaižams tips izlaiž lapu caur sevi un, tāpēc Jums nevajadzēs to fiksēt ar vāku. Kā pievienot skeneri datoram Vairumam modeļu komplektā nāk USB vads savienošanai ar datoru.

Nepieciešams tikai to pieslēgt un instalēt programmatūru automātiskajā režīmā vai arī no pievienotā diska. Dažiem skeneriem ir papildus bezvadu pieslēguma opcija, kas ļaus skenēto failu nosūtīt citai ierīcei Wi-Fi zonas robežās. Skenēšanas automatizācija maksimālai ērtībai Skeneris var būt aprīkots arī ar automātisku papīra padevi. Tas nozīmē, ka Jūs ievietojat papīru opciju skeneris speciālajā turētājā un iniciējat skenēšanu.

Kā izvēlēties skeneri?

Skeneris pats, lapu aiz lapas, paņems visus dokumentus, noskenēs tos un uzmanīgi saliks tam paredzētā vietā. Tas izblīvēs Jums daudz laika, ikdienā strādājot ar lieliem dokumentu apjomiem. Šī opcija parasti ir caurlaižama tipa modeļiem.

opciju skeneris

Pievērsiet uzmanību, vai iekārtai ir Duplex funkcija, kas ļauj vienlaicīgi skenēt dokumentu no abām pusēm. Bez šīs opciju skeneris Jums nāktos ievietot katru lapu atkārtoti skenēšanai no otras puses, taču Duplex skeneris tiks galā divreiz ātrāk bez liekām pūlēm no Jūsu puses.

Ja preces aprakstā Jūs redzējāt Photo Fix vai Digital Ice funkciju, tad šī iekārta automātiski izlabos sīkas nepilnības, kā, piemēram, putekļi vai skrambas, kā arī koriģēs ekspozīciju un paspilgtinās izbalējušas krāsas.

Tiem, kas strādā ar fotofilmiņam, jāpievērš uzmanība FARE funkcijai, kas koriģē fotofilmiņas defektus, tādus kā skrambiņas vai putekļi.

Canon imageFORMULA DR-6010C

Kopsavilkums: kā izvēlēties skeneri Padomājiet, ko Jūs plānojat skenēt: tikai dokumentus, dokumentus un fotogrāfijas, dokumentus, augstas kvalitātes fotogrāfijas un fotofilmiņas. Izvēlēties Jūsu uzdevumiem piemērotu izšķirtspēju Opciju shēma pietiks ar izšķirtspēju līdz dpi.

opciju skeneris

Fotogrāfijām iesaka izmantot no dpi līdz dpi. Augstas kvalitātes attēliem un fotofilmiņām vispiemērotākā būs maksimālā izšķirtspēja - - dpi. Pārliecinieties, ka Jūs apmierina izvēlētā modeļa darba izpildes ātrums pie izvēlētās izšķirtspējas. Izvērtējiet, kāds papīra iekraušanas vieds Jums šķiet visērtākais: ierastais horizontālais, kompaktais vertikālais vai vairāk automatizētais caurlaižamais.

Padomājiet, vai Jums pietiks ar USB pieslēgumu vai ir nepieciešama arī bezvadu pieslēgums.

Bezmaksas Nedēļas Opciju Skeneris

Ja izvēlējāties otru variantu, tad meklējiet Wi-Fi atzīmi preču aprakstā. Pievērsiet uzmanību papildfunkcijām piemēram, automātiskai papīra padevei vai Duplex divpusējai skenēšanai.

Šīs iespējas Jums ietaupīs daudz laika nākotnē. Apskatīt RD Electronics skeneru piedāvājumu Jūs varat šeit.

Svarīga informācija