Opciju atbilstība, Canon : PIXMA rokasgrāmatas : PROS series : Cilnes Galvenie iestatījumi apraksts

Atslēgvārdu atbilstības opcijas — definīcija

Google partneru programma Par atslēgvārdu atbilstības opcijām Atslēgvārdu atbilstības veidi palīdz noteikt to, kuri meklēšanas vienumi Google tīklā var aktivizēt jūsu reklāmas rādīšanu. Proti, opciju atbilstība izmantot plašo atbilstību, lai rādītu savu reklāmu plašai mērķauditorijai, vai izmantot precīzo atbilstību, lai atlasītu noteiktas klientu grupas. Ar ko sākt Ieteicams sākt ar plašo atbilstību.

Excel pakalpojumam Microsoft Vairāk

Varat pievienot ierobežojošās atbilstības atslēgvārdus, lai izslēgtu Google tīklā izmantotos meklēšanas vienumus, kas nav saistīti ar jūsu uzņēmējdarbību neobligāti. Plašā atbilstība Plašā atbilstība ir noklusējuma atbilstības veids, kas tiek piešķirts visiem jūsu atslēgvārdiem.

 • Fuzzy atbilstības atbalsts & transformēšanas (Power Query) iegūšanai - Excel
 • Kādā vietnē jūs varat nopelnīt naudu
 • Canon : PIXMA rokasgrāmatas : PROS series : Cilnes Galvenie iestatījumi apraksts
 • Bitcoin ir domāts lellēm
 • PPW Cilnes Galvenie iestatījumi apraksts Cilne Galvenie iestatījumi Main sniedz iespēju izveidot pamata drukas iestatījumus atbilstoši materiāla veidam.

Reklāmas var tikt parādītas opciju atbilstība, ja tiek izmantoti meklēšanas vienumi ar pareizrakstības kļūdām vai sinonīmiem, saistīti meklēšanas vaicājumi un citi atbilstoši varianti.

Uzziniet vairāk par plašo atbilstību. Ierobežojošie atslēgvārdi Tiek izslēgta jūsu reklāmu rādīšana to meklēšanas vienumu gadījumā, kuros ir ietverti šie atslēgvārdi.

Tātad, ja pārstāvat cepuru tirdzniecības uzņēmumu, kas nepārdod beisbola cepures, varat pievienot ierobežojošo atslēgvārdu, izmantojot mīnuszīmi -beisbola cepures. Uzziniet vairāk par ierobežojošajiem atslēgvārdiem.

opciju atbilstība

Tomēr, ja to neņemsiet vērā, izmaksas un veiktspēja netiks ietekmētas. Kaut arī visi līdzīgie atslēgvārdi var būt piemēroti reklāmas rādīšanai vienam un tam pašam meklēšanas vaicājumam, tomēr reklāmu izsolē varēsiet piedalīties tikai ar vienu cenu.

Papīrs vienmēr tiek padots no aizmugures paliktņa. Drukas kvalitāte Print Quality Tiek atlasīta vēlamā drukāšanas kvalitāte. Atlasiet vienu no šiem elementiem, lai iestatītu savam nolūkam atbilstošu drukas kvalitātes līmeni. Atkarībā no iestatījuma Materiāla veids Media Type var tikt iegūti tādi paši drukas rezultāti, pat ja ir mainīts iestatījums Drukas kvalitāte Print Quality. Augsta High Piešķir drukas kvalitātei prioritāti pār drukāšanas ātrumu.

Tā tiek nodrošināts, ka nekonkurējat ar sevi. Uzziniet vairāk par līdzīgiem atslēgvārdiem vienā un tajā pašā reklāmu kopā. Papildu opcijas Šīs opcijas ieteicams izmantot pieredzējušiem reklāmdevējiem, kuri vēlas segmentēt noteiktas meklēšanas vienumu kopas. Uzziniet vairāk par plašās atbilstības pārveidotāju. Frāzes atbilstība Reklāmas var tikt parādītas tādu meklēšanas vienumu gadījumā, kuri atbilst šai konkrētajai frāzei vai tuviem tās variantiem, kas var ietvert papildu vārdus opciju atbilstība vai pēc tās.

Uzstādīšanas prasības

Tomēr reklāmas netiks rādītas tad, ja frāzes vidū būs pievienots kāds vārds, kas maina bināro opciju aizliegta stratēģija nozīmi. Uzziniet vairāk par frāzes atbilstību.

opciju atbilstība

Precīzā atbilstība Reklāmas var tikt parādītas tādu meklēšanas vienumu gadījumā, kuri precīzi atbilst konkrētajam atslēgvārdam vai ir tuvi šī konkrētā atslēgvārda varianti.

Par tuviem variantiem tiek uzskatīti meklēšanas vienumi, kuros iekļauti precīzajiem atslēgvārdiem pēc nozīmes atbilstoši atslēgvārdi neatkarīgi no vaicājuma un konkrētā atslēgvārda pareizrakstības un gramatikas atšķirībām. Precīzā atbilstība tiek norādīta kvadrātiekavās [sarkani apavi].

opciju atbilstība

Uzziniet vairāk par precīzo atbilstību. Lai nepalaistu garām iespēju sasniegt savus potenciālos klientus, mēs jūsu reklāmas varam rādīt tad, kad tiek meklēti opciju atbilstība atslēgvārdu veidu tuvi varianti. Uzziniet vairāk par tuvajiem variantiem.

opciju atbilstība

Papildu padomi Pārāk lieli atslēgvārdu ierobežojumi var ierobežot datplūsmu, tāpēc centieties atslēgvārdus norādīt tik plašus, cik vien iespējams, un izvērst to nozīmi, izmantojot viedo cenu noteikšanu.

Plašāks atslēgvārds var palīdzēt mašīnmācīšanās tehnoloģijai kā prioritāti noteikt atslēgvārdus, kuru veiktspēja ir labāka, neatkarīgi no to atbilstības veida.

 1. Par atslēgvārdu atbilstības opcijām - Google Ads Palīdzība
 2. Peļņa no tirdzniecības pārskatiem
 3. Barstinte > binārā opcija demo kontu bezmaksas tirgotāja bināro opciju tirdzniecība asv
 4. Jums nav jāizveido un jāatceras jaunas paroles, un jūsu konts ir aizsargāts ar divpakāpju autentifikāciju.
 5. Canon : PIXMA rokasgrāmatas : iP series : Cilnes Galvenie iestatījumi apraksts
 6. Стоило стать прямо перед ним, и сразу же можно было убедиться, что глаза Зея опущены и изменчивая его улыбка адресована как раз плите.

Uzziniet vairāk par viedo cenu noteikšanu. Kopsavilkums par opciju atbilstība atbilstības veidiem Opciju atbilstība veids.

Pārejiet uz sadaļu "EdgePoint iezemēšana". Pieslēgvietas pārsega noņemšana Piezīme. Noņemiet atbilstīgos kabeļu padeves noslēgus no pieslēgvietas pārsega atkarībā no tā, kuri kabeļi tiks pievienoti. EdgePoint iezemēšana Piezīme.

Svarīga informācija