Noplūda iespējas, Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Amonjaka noplūde Vecmīlgrāvī novērsta - Sabiedrība un politika - Ziņas - network-bloggers.com

nopelnīt bitcoīnu stundā

Viņš skaidroja, ka plānotu remontdarbu laikā notika tehnisks negadījums - nelielā rezervuārā pārplīsa blīvslēgs, kā rezultātā gaisā aizplūda ap 50 kilogramiem amonjaka gāzveidā. Uzņēmuma līdzīpašnieks norādīja, ka operatīvi tika evakuēti darbinieki un izsaukti glābšanas dienesti, kas novērsa amonjaka noplūdi.

  • - Нет! - жестко парировал Стратмор. Сирены по-прежнему выли.
  • - Панк кивнул. -- Не только Олвин.
  • Bezjēdzīgas iespējas
  • Kurš pelna naudu ar galvu
  • Сьюзан охнула. Средний.
  • Amonjaka noplūde Rīgā notikusi pazīstamā uzņēmumā | network-bloggers.com
  • Tirgotāja izvēles indikators binārām opcijām
  • Amonjaka noplūde Vecmīlgrāvī novērsta - Sabiedrība un politika - Ziņas - network-bloggers.com

Vaicāts, vai gaidāma kāda izmeklēšana par notikušā cēloņiem, Bite atbildēja apstiprinoši, uzsverot, ka tiks veikta iekšējā izmeklēšana par notikušo un to, kā turpmāk rīkoties šādos gadījumos.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka noplūdušās vielas daudzums nenodarīs kaitējumu nedz cilvēku veselībai, nedz mantai.

ooo eldorado tirdzniecība ierobežota

Tāpat Bite norādīja, ka šī vakara darbinieku maiņa darbu neturpinās, tomēr noplūda iespējas, ka ražošana turpināsies kā ierasts. Aģentūra LETA novēroja, ka Atlantijas ielā, kur atrodas "Karavelas" ražotne, nekas neliecina par negadījumu, arī satiksme nav ierobežota, taču no rūpnieciskās teritorijas izbrauca un devās prom četras ugunsdzēsēju un viena Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīna.

Vienlaikus Atlantijas ielas apkaimē gaisā jūtama nepatīkama smaka.

Noplūde no iekārtas ir novērsta, tomēr papildu drošībai VUGD aicina Vecmīlgrāvja iedzīvotājus Atlantijas ielas apkaimē neturēt atvērtus logus un pēc iespējas mazāk uzturēties ārpus telpām. Notikuma vietā sākotnēji strādāja 17 ugunsdzēsēji, lai novērstu ķīmiskās vielas noplūdi. Tika piesaistīti arī papildu VUGD resursi.

Tomēr Bite ir prokūrists arī šajā uzņēmumā, līdz ar to tas ir saistīts ar "Karavelas" ražotni. Uzņēmumam izsniegta piesārņojošas darbības atļauja zivju produkcijas ražošanai.

Kā uzpulēt auto lukturus

Notikuma vietā strādā VVD inspektors. Jau ziņots, ka plkst.

laiku pirms opcijas iegādes

Noplūda iespējas ir novērsta, tomēr papildu drošībai VUGD aicina Vecmīlgrāvja iedzīvotājus Atlantijas ielas apkaimē neturēt atvērtus logus un pēc iespējas mazāk uzturēties ārpus telpām. LETA jau ziņoja, ka Kompānijas pamatkapitāls ir 2, eiro.

nopelnīt lielu naudu uzreiz

Svarīga informācija