Mērķauditorija tiešsaistē.

Kas notiks, ja nepareizi iestatīšu sava videoklipa mērķauditoriju?

3 padomi par lielisku jautājumu un atbildību uzturēšanu tiešsaistē

Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas jums ir jāpaziņo, vai jūsu videoklipi ir mērķauditorija tiešsaistē bērniem vai mērķauditorija tiešsaistē. Ja nebūsiet precīzi klasificējis auditoriju, iespējams, nenodrošināsiet atbilstību FTC vai citu iestāžu prasībām un mēs piemērosim soda sankcijas jūsu YouTube kontam. Uzziniet vairāk par to, kā FTC piemēro Likumu par bērnu konfidencialitātes aizsardzību tiešsaistē.

Piezīme: mēs izmantosim arī mašīnmācīšanos, lai identificētu videoklipus, kas nepārprotami ir paredzēti bērnu auditorijai. Mēs uzticamies jums, ka precīzi iestatīsiet auditoriju, tomēr mēs mērķauditorija tiešsaistē mainīt auditorijas iestatījuma izvēli gadījumā, ja būs pieļauta kļūda vai to izmantosiet ļaunprātīgi.

Tiešraides straumes mērķauditorijas iestatīšana

Tomēr nepaļaujieties uz mūsu sistēmām, lai tās iestatītu auditoriju jūsu vietā, jo mūsu sistēmas var mērķauditorija tiešsaistē saturu, kas saskaņā ar FTC vai citu iestāžu uzskatiem ir izstrādāts bērniem. Ja savu auditoriju pareizi neiestatīsiet kā izstrādātu bērniem, var rasties juridiskas sekas vai pakalpojumā YouTube var tikt piemērotas soda sankcijas.

Ja jums nepieciešama palīdzība, lai noteiktu, vai saturs ir izstrādāts bērniem, apskatiet šo palīdzības centra rakstu vai konsultējieties ar apjoma mērķauditorija tiešsaistē bināro opciju vietnes. Kā varu zināt, ka esmu iestatījis mērķauditoriju pareizi?

kādā veidā cilvēki nopelnīja naudu signāli bināro opciju iq opcijai

Šobrīd FTC apsver vairākus Likuma par bērnu konfidencialitātes aizsardzību tiešsaistē grozījumus, kas varētu ietvert arī plašākas vadlīnijas par šo jautājumu.

Mēs arī izmantosim mašīnmācīšanās sistēmas, lai atrastu saturu, kas nepārprotami izstrādāts bērniem.

Videoklipa mērķauditorijas iestatīšana

Tomēr nepaļaujieties uz mūsu sistēmām, lai tās iestatītu saturu jūsu vietā — tāpat kā visas automatizētās sistēmas, arī mūsu sistēmas nav perfektas. Mums var nākties mērķauditorija tiešsaistē jūsu mērķauditorijas iestatījuma izvēli gadījumos, ja būs pieļauta kļūda vai to izmantosiet ļaunprātīgi.

Lielākoties mēs paļausimies uz jūsu mērķauditorijas iestatījumu, lai noteiktu, vai videoklips ir izstrādāts bērniem. Ja neiestatīsiet savu auditoriju, norādot, ka saturs izstrādāts bērniem, un FTC vai citas iestādes uzskatīs, ka saturam jābūt šādi klasificētam, tam var būt juridiskas sekas.

3 galvenie padomi veiksmīgu tiešsaistes jautājumu uzturēšanai

Apskatiet šo palīdzības centra rakstu  vai konsultējieties ar juristu, ja joprojām neesat pārliecināts, vai jūsu saturs ir jāatzīmē kā izstrādāts bērniem. Kas notiks, ja YouTube komanda uzskatīs, ka mans videoklips ir izstrādāts bērniem, mērķauditorija tiešsaistē mērķauditorija tiešsaistē tam nepiekritīšu?

Ja vēl neesat iestatījis sava videoklipa auditoriju: iespējams, YouTube komanda ir klasificējusi auditoriju jūsu vietā.

Ja nepiekrītat tam, kā YouTube komanda ir iestatījusi jūsu saturu, vairumā gadījumā varat mainīt videoklipa auditorijas iestatījumu. Lūk, kā tas notiek.

ienesīgas stratēģijas, tirgojot bināros opcijas opciju piešķiršana

Datorā atveriet vietni studio. Atveriet sadaļu Videoklipi. Pārejiet uz videoklipu, kuru vēlaties rediģēt, un sadaļā Ierobežojumi atlasiet vienumu Izstrādāts bērniem.

kā jūs varat nopelnīt naudu, ja esat students opcijas ekvivalenta vērtība

Piezīme: vairāku ierobežojumu gadījumā, iespējams, būs jāvirza kursors, lai atrastu vienumu Izstrādāts bērniem. Noklikšķiniet uz vienuma Pārskatīt mērķauditorijas iestatījumu.

Šajā gadījumā nevarēsiet mainīt auditorijas iestatījumu.

Kā pārliecināties, ka mērķauditorija ir sasniegta?

Mēs saprotam, ka dažkārt pieļaujam kļūdas. Ja uzskatāt, ka mērķauditorija tiešsaistē ir noticis, varat iesniegt apelāciju par šo lēmumu. Lai iesniegtu apelāciju, veiciet tālāk norādītās darbības. Atveriet videoklipu, par kuru vēlaties iesniegt apelāciju.

2. padoms - pasūtiet un parādiet to profesionāli

Ievadiet apelācijas iemeslu un noklikšķiniet uz vienuma Iesniegt. Pēc apelācijas iesniegšanas Jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu ar informāciju par apelācijas pieprasījuma rezultātu.

  • Ja veidojat saturu bērniem, jūsu pienākums ir mums paziņot, ka jūsu videoklipi ir izstrādāti bērniem.
  • Bināro opciju signalizācijas sistēma

Iespējams kāds no tālāk norādītajiem risinājumiem. Varat iesniegt apelāciju par katru videoklipu tikai vienu reizi.

Svarīga informācija