Manas iespējas

bnaryxack labākā bināro opciju stratēģija d binārās opcijas

Šajā pasākumā skolēniem bija iespēja noskatīties un noklausīties 9 izglītības iestāžu sagatavotās prezentācijas par mācību iespējām tajās. Un ne tikai.

kā nopelnīt naudu ātri un izdevīgi robežu stratēģija binārajās opcijās

Uz pasākumu ieradās skolēni no Zasas vidusskolas, Dignājas pamatskolas, Ābeļu pamatskolas un Rubeņu pamatskolas. Pasākumā piedalījās Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola, Malnavas koledža, Murjāņu sporta ģimnāzija, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Ogres tehnikums, Bulduru Dārzkopības manas iespējas, Smiltenes tehnikums un Zasas vidusskola.

atsauksmes par cilvēkiem, kuri pelna tiešsaistē stratēģija darbam pie binārajām opcijām

Visi skolēni klausījās visu skolu prezentācijas, lai iegūtu daudzpusīgu informāciju par savām nākotnes manas iespējas, bet pēc tam devās pie to skolu stendiem, kuras viņus visvairāk ieinteresēja. Viesi bija sagatavojuši informatīvus stendus, bet dažos stendos gaidīja arī pārsteigumi — praktiskas darbošanās, sportošana, loterijas un konkursi.

Esat gatavi iestāties?

Vēl vasara — pārdomu laiks, izvēles laiks, domu sakārtošanas laiks. Nesteidzīgu, pārdomātu izvēli novēlu izdarīt ikvienam 9.

Anda Jurgeviča, Jēkabpils novada pedagogs karjeras konsultants.

Svarīga informācija