Lietotnes opcija. Android lietotņu instalēšana Chromebook datorā

Programmu labošana operētājsistēmā Windows 10

2. darbība: iegūstiet Android lietotnes

Jums nav jāizveido un jāatceras jaunas paroles, un jūsu konts ir aizsargāts ar divpakāpju autentifikāciju. Pierakstīšanās ar Apple akreditācijas datiem ir izstrādāta, domājot par jūsu privātuma aizsardzību. Lietotnes un tīmekļa vietnes var konta iestatīšanai jums lūgt tikai jūsu vārdu un e-pasta adresi, un Apple nesekos tam, kā lietojat šos datus.

bināro opciju stratēģija m5 bināro opciju video kursu torrent

Konta iestatīšana vai jaunināšana ar opciju Sign in with Apple Kad atbilstoša lietotne vai tīmekļa vietne lūdz jūs iestatīt vai atjaunināt kontu, veiciet tālāk aprakstītās darbības.

Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Ja vēlaties ietaupīt vietu tālruņa iekšējā atmiņā, lietotņu pārvietošana uz SD karti ir lielisks veids, kā atbrīvot vietu. Varbūt pamanīsit, ka dažām lietotnēm šī opcija ir pelēkā krāsā. Kāpēc ir tā, ka?

Dažas lietotnes un tīmekļa vietnes nepieprasa vārdu un e-pasta adresi. Šādā gadījumā jūs vienkārši autentificējaties ar Face ID vai Touch ID atkarībā no modeļapēc tam sāciet izmantot lietotni. Citas programmatūra naudas pelnīšanai internetā un vietnes var lūgt jūsu vārdu un e-pasta adresi, lai iestatītu personisku kontu.

Piezīme: pēc Uzziniet vairāk par migrēšanas iespējām. Lietotnes, kas ir saderīgas ar Google mākoņdruku Tālāk minētās lietotnes ir saderīgas ar Google mākoņdruku.

Lai rediģētu savu vārdu, pieskarieties tam, pēc tam veiciet izmaiņas ar tastatūru. Lai norādītu e-pasta lietotnes opcija, veiciet vienu no tālāk aprakstītajām darbībām.

bināro iespēju stratēģijas ar nelielu depozītu kāda ir iespēju priekšrocība

Izmantojiet savu personisko e-pasta adresi. Pieskarieties Share My Email. Ja jūsu Apple ID ir piesaistītas vairākas e-pasta adreses, norādiet vēlamo adresi.

Lietotnes atļauju mainīšana Kad instalējat kādu Android lietotni, varat noteikt, kādas iespējas un informācija ir pieejama lietotnei, — jūs piešķirat atļaujas. Apakšējā labajā stūrī atlasiet laiku. Atlasiet Pārvaldīt Android preferences.

Paslēpiet savu e-pasta adresi. Pieskarieties Hide My Email.

neieguldīt pelnīt naudu binārās opcijas ar likmi 1 dolārs

Šī opcija ļauj saņemt e-pastu no lietotnes, neatklājot savu personisko e-pasta adresi. Ja izvēlēsities šo opciju, Apple izveidos jums unikālu, nejaušu adresi, un no lietotnes uz šo adresi saņemtais e-pasts tiks jums pārsūtīts uz jūsu personisko adresi.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Pēc informācijas pārskatīšanas un e-pasta opcijas izvēles pieskarieties Continue, autentificējieties ar Face ID vai Touch ID atkarībā no modeļapēc tam sāciet izmantot lietotni.

Taču, ja jums tiek lūgts pierakstīties jo, piem. Apskatiet parādīto Apple ID, pēc tam pieskarieties Continue. Lietotnes opcija pārsūtīšanai izmantotās adreses maiņa Ja konta izveides laikā izvēlējāties paslēpt savu e-pasta adresi un jūsu Apple ID ir piesaistītas vairākas adreses, varat mainīt to adresi, kura saņem jūsu pārsūtīto e-pastu.

Konta iestatīšana vai jaunināšana ar opciju Sign in with Apple

Izvēlieties lietotnes opcija e-pasta adresi, pēc tam pieskarieties Done. Izvēlieties lietotni, pēc tam veiciet vienu no tālāk aprakstītajām darbībām.

kā patiešām nopelnīt naudu, neieguldot internetā kā sākt pelnīt naudu mājās, neieguldot

Izslēdziet e-pasta pārsūtīšanu. Izslēdziet iestatījumu Forward To. Jūs vairs nesaņemsit e-pastu no lietotnes. Nākamreiz, lietotnes opcija mēģināsit pierakstīties ar lietotni, jums, iespējams, tiks lūgts izveidot jaunu paroli.

Tas ļaus aizsargāt jūsu Apple ID, jūsu lietotnes kontus un jūsu lietotnes saturu. Informāciju par divpakāpju autentifikācijas darbības principiem sk.

Apple atbalsta rakstā Two-factor authentication for Apple ID.

Svarīga informācija