Korporatīvās iespējas, Korporatīvā kultūra: kas tas ir un kāpēc tas ir svarīgi

korporatīvās iespējas

Kas ir korporatīvā sociālā atbildība?

Izstrādes izmaksas un termiņi Korporatīvās mājas lapas izstrāde Korporatīvā mājas lapa ir viens no populārākajiem mārketinga stratēģijas instrumentiem mūsdienīgam uzņēmumam, kas cenšas sasniegt augstās pozīcijas tirgū. Korporatīvās vietnes izveide ir labs veids, kā prezentēt visas Jūsu uzņēmuma iespējas un priekšrocības plašai potenciālo klientu auditorijai. Korporatīvās vietnes galvenie uzdevumi: sniegt potenciālajiem klientiem pilnīgu informāciju par uzņēmumu, produkciju un pakalpojumiem; radīt pozitīvu reputāciju un veidot uzticama biznesa partnera tēlu; iespēja sazināties ar potenciālajiem klientiem vai partneriem, izmantojot kontaktformas vai atzvana funkciju, spēju lejupielādēt cenu sarakstu vai citu noderīgu informāciju. Mēs iesakām korporatīvās iespējas vietnēs izvietot šādu informāciju: vispārīgo informāciju par uzņēmumu, uzdevumiem, mērķiem, misiju; zīmola vai uzņēmuma attīstības vēsturi, veiksmes stāstu; informāciju par precēm vai pakalpojumiem; labāko produktu fotoattēlu galeriju, personāla fotoattēlus; informāciju par notikumiem uzņēmumā; cenrāžus, pārdošanas nodaļas vai citu nodaļu kontaktinformāciju. Aizpildiet kontaktformu mūsu mājas lapā un korporatīvās iespējas sazināsimies ar Jums un atbildēsim uz visiem jautājumiem par korporatīvās vietnes izveidi.

Korporatīvā sociālā atbildība Kas ir korporatīvā sociālā atbildība? Korporatīvā sociālā atbildība KSA kā laba biznesa prakse un organizēta kustība attīstās kopš iem gadiem un gūst arvien lielāku atbalstu ne tikai uzņēmēju, bet arī patērētāju vidū, izvēloties produktus un pakalpojumus no uzņēmumiem ar augstu reputāciju, un fortu opciju tirdzniecība savā ikdienā īsteno vispāratzītus uzņēmējdarbības ētikas principus.

Uzņēmumu konkurētspēja un produktivitāte nav iespējama bez iesaistīšanās starptautiskajos un globālajos procesos, līdz ar to pēdējo 10 gadu korporatīvās iespējas KSA kļūst par uzņēmumu stratēģiju sastāvdaļu.

  1. Джезерак побледнел, но овладел. Но и об этом он знал заранее.
  2. Korporatīvā kultūra | network-bloggers.com
  3. Sākumlapa - InCSR - InCSR

KSA ir temats, kas arī Latvijas uzņēmēju sarunās tiek pieminēts arvien biežāk. Tomēr, kā vēsta pēdējie Latvijā veiktie reputācijas un KSA pētījumi, Latvijā ir maz uzņēmēju, valsts institūciju un sabiedrības pārstāvju, kas izprot KSA būtību un atbalsta tās izpausmes veidus.

Visbiežāk dažādu cilvēku un dažādās situācijās korporatīvās iespējas viedokļi pauž arī atšķirīgu saturu.

korporatīvās iespējas

Ar KSA mēdz saprast gan privāto struktūru brīvprātīgas iniciatīvas, gan uzņēmumu iespējas uzlabot savu darbinieku sociāli ekonomiskos apstākļus. Starptautiskā Darba devēju organizācija IOE ar KSA saprot brīvprātīgas biznesa iniciatīvas, kas labvēlīgi skar sabiedrības sociālos apstākļus, valsts tautsaimniecību un korporatīvās iespējas vidi. Korporatīvās iespējas programmas, kas sniedzas pāri normatīvo aktu prasībām, uzņēmums var īstenot patstāvīgi, kā arī sadarbībā ar uzņēmumu ietekmējošām interešu grupām, it īpaši klientiem, piegādātājiem, patērētājiem.

korporatīvās iespējas

Taču korporatīvā sociālā atbildība neattiecas tikai uz darba tirgu vai darba tiesībām. Tā nav  arī klasiskais sociālā dialoga modelis, bet gan  rosina sabiedrību un uzņēmējus uz sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību,  tai skaitā uz līdzdalību darba un dzīves apstākļu nodrošināšanā kā darbiniekiem, tā sabiedrībai kopumā.

Korporatīvā kultūra: kas tas ir un kāpēc tas ir svarīgi

Korporatīvās iespējas tendences Eiropas Savienībā un pasaulē Ikviens Eiropas Savienības ES iedzīvotājs ir saistīts ar korporatīvo sociālo atbildību neatkarīgi no tā, vai viņš ir darba devējs vai darbinieks privātajā vai valsts sektorā. KSA attīstību globālajā līmenī ietekmē divi galveni faktori: 1 korporatīvās iespējas pēc sakārtotas uzņēmuma struktūras un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības vides, skaidriem principiem un labas reputācijas, kļūstot par piegādātāju ārvalstu kompānijām vai to partneri; 2 nepieciešamība iekļūt globālajā tirgū un būt līdzvērtīgam spēlētājam, piedāvājot kvalitatīvus un atbildīgas uzņēmējdarbības principiem atbilstošus pakalpojumus un produktus.

Ko tas nozīmē? Kāpēc uzņēmumi pievērš aizvien lielāku uzmanību savas korporatīvās kultūras izstrādei? Mēs palīdzēsim Tev rast atbildes uz šiem jautājumiem.

Uzņēmējdarbība ir dzinējspēks sabiedrības attīstībai un tās labklājības radītājs. Šāda biznesa lomas izpratne ir pamats debatēm Eiropas Savienības un starptautiskā līmenī par KSA programmu brīvprātīgu vai obligātu īstenošanu uzņēmējdarbībā.

Marisol de la Cadena \

Nenoliedzami globālās attīstības tendences padarījušas mūsdienu biznesa starptautisko tīklu darbības daudz redzamākas, jo tās tiešā veidā ietekmē valstu ekonomiku, sociālo stabilitāti un vides ilgtspēju. Apzinoties šo ietekmi, uzņēmēji, līdzīgi kā apliecinot labākos korporatīvās pārvaldes principus uzņēmuma vadība un finanšu politika saviem investoriem un akcionāriem, ienesīgi bināro opciju signāli savu attieksmi pret sabiedrību KSA programmu ietvaros.

Valdības loma ir veidot un īstenot likumus, kas rada un saglabā stabilu un prognozējamu politisko un sociālo progresu. korporatīvās iespējas

korporatīvās iespējas

Valdības atbildība ir investēt izglītībā un tās iedzīvotāju sociālajā labklājībā, lai radītu atbilstošus apstākļus biznesa izaugsmei un konkurētspējai. Uzņēmumi var īstenot atbalsta programmas un demonstrēt noteiktus sociālos standartus savā darbībā, lai veicinātu apkārt esošo uzņēmumu korporatīvās iespējas rīcību.

Svarīga informācija