Karapetes variants

Zēnu gudrie vārdi ir armēņu. Armēņu vīriešu vārdi

Pareiza zemfrekvences skaļruņa izvēle. Mēs izgatavojam augstas kvalitātes zemfrekvences skaļruni automašīnai ar savām rokām šī ir svarīga mājas kinozāles DK sastāvdaļa, bez tās nebūtu iespējams reāli iedziļināties filmas darbībā. Redzēsim, kas vispār ir zemfrekvences skaļruņi? Subwoofer vai tikai sub  - Šī ir kolonna, kas reproducē zemas un zemas frekvences.

Zemas frekvences sauc karapetes variants frekvenču diapazonu no 20 līdz Hz. Uzreiz teikšu, ka parastajā telpā līdz 25 kv. Droši vien radīsies šāds jautājums: kāpēc vispār ir nepieciešams zemfrekvences skaļrunis, jo telpā nevar dabūt basu ar 20 Hz frekvenci?

karapetes variants labākās naudas pelnīšanas apmaiņas internetā 2020

Galu galā zemu un zemu un zemu frekvenču reprodukcijai normālā telpā ir nepieciešams zemfrekvences skaļrunis. Protams, ar pareizu konfigurāciju. Zemfrekvenču skaļruņu veidi vai kādi ir zemfrekvences skaļruņi Sabas ir kā aktīvs un pasīvs.

Ir arī modeļi ar 2 vai vairāk dinamiskām galviņām. Protams, jebkurai no iespējām ir savi trūkumi un priekšrocības, kā arī uzstādīšana.

karapetes variants ienākumi un darbs internetā

Apskatīsim tuvāk. Skaļrunis un FI priekšējā panelī Skaļrunis un fāzes uz priekšējā paneļa. Šo zemfrekvences skaļruni var uzstādīt un uzstādīt gandrīz vienā līmenī ar aizmugurējo sienu, bet pats svarīgākais - jums nav jāievieto zemfrekvences skaļruņi nišā, pretējā gadījumā zemākajā frekvencē būs ārkārtīgi spēcīgs hum. Un tomēr: pie diezgan liela skaļuma ir iespējams, ka no basa refleksa izejošais gaiss rada troksni.

Soli pa solim recepte ziloņu asaru kūkai ar fotoattēlu.

Dinamiskā galva uz priekšējā paneļa, un FI ir vērsta pret grīdu Dinamiskā galva uz priekšējā paneļa, un fāze karapetes variants vērsta pret grīdu. Tas ir pretstats iepriekšējam tipam, vistuvāk aizvērtai kastei. Tas atšķiras pēc visvienkāršākās "frekvences", taču tas nedod tādu "perkusijas" basu, kā iepriekšējā versija.

No visiem zemfrekvences basu refleksu veidiem es iesaku šo opciju mūzikai. Neskatoties uz to, šādu zemfrekvences skaļruni nevar uzstādīt ļoti tuvu sienai, jo šajā gadījumā zemā frekvencē būs kaitinošs signāls un skaņas signāls. Šādi zemfrekvences skaļruņi apvieno pirmā spēcīgā basa un otrā vienmērīgākā "" priekšrocības, taču, diemžēl, tas nav tik labs kā iepriekšējie divi veidi. Turklāt ar plusiņiem tiek mantotas arī nepilnības: es neiesaku to novietot ļoti tuvu jebkurai sienai, un, ja ir opcija ar fāzēm uz priekšējā paneļa ar lielu skaļumu, var dzirdēt tiek nosaukta opcijas cena nepatīkamu gaisa skaņu no fāzes.

Cita veida zemfrekvences skaļruņi pasīvie skaļruņu zemfrekvences skaļruņi Papildus iepriekšminētajiem zemfrekvences skaļruņiem ir arī zemfrekvences skaļruņi ar pasīvu skaļruni vai pasīvo izstarotāju un akustisko labirintu. Pasīvais skaļrunis vai izstarotājs ir runātājs, bet tikai bez magnēta, tikai difuzors uz groza ir uzstādīts uz zemfrekvences skaļruņa korpusa.

Turklāt līdzīgu shēmu izmanto, lai mazinātu slikto, negatīvo gaisa trokšņa karapetes variants, kas rodas no basa refleksa, taču dati ir ļoti reti pieejami, un tie ir arī diezgan dārgi. Karapetes variants vērts atzīmēt, ka šāda akustiskā dizaina izgatavošana ir diezgan dārga, kas nozīmē, ka arī šāda zemfrekvences skaļruņa izmaksas ir lielas.

Zemfrekvences kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot VLO izvēle Pirkt. Izvēloties zemfrekvences skaļruni, jums jāsāk no ļoti daudziem faktoriem: zemfrekvences skaļruņa izmaksām, klausīšanās telpas platības, iespējamās, aptuvenās zemfrekvences skaļruņa atrašanās vietas, karapetes variants atkarībām, frekvences diapazona, kā arī maksimālās skaņas, jums ir nepieciešams arī tās pašas kompānijas zemfrekvences skaļrunis ar citām skaļruņu sistēmām.

Lai pievienotu otru zemfrekvences skaļruni, ir vajadzīgas arī zemas amplitūdas izejas. Secinājumi: Tātad, kāda veida zemfrekvences skaļrunis jums ir nepieciešams? Pieejams jums un jūsu.

Labāk tāds pats uzņēmums kā karapetes variants jūsu kolonnas. Jums jāņem vērā arī pašas telpas platība, kā arī paredzētais zemfrekvences skaļruņa izvietojums un, protams, jūsu gaume.

Frunze Ֆրունզե Abonējiet vietni, oficiālajā lapā Facebook ievietojot Patīk Tā kā armēņu nacionālā vēsture ir diezgan sarežģīta, armēņu vārdi ir sava veida sajaukums. Jūs varat satikt armēņus ar oriģināliem armēņu vārdiem, partiešu vārdiem un arābu, grieķu, slāvu, Bībeles vārdiem. Visbiežāk visus armēņu vārdus iedala piecās kategorijās: pēc vecākiem, pēc nodarbošanās, pēc karapetes variants, pēc personas atšķirības pazīmēm un nosauktajiem nosaukumiem. Ir arī ierasts izcelt šādus armēņu personvārdu slāņus. Nacionālie nosaukumi.

Atcerieties: jūs varat nedaudz klausīties ārējo viedokli, jo rezultātā klausieties zemfrekvences skaļruni un izmantojiet tikai jūs. Veiksmīgu iepirkšanos jums un basa cienītājiem!

Soli pa solim recepte ziloņu asaru tortei ar fotogrāfiju. Kādreiz pie Ziloņa mātes bija zilonis

Lūdzu, atstājiet komentārus zemāk, lai es varētu ar jums sazināties. Nebaidieties no manis un karapetes variants Sub, vai zemfrekvences skaļrunis ir īpašs skaļrunis zemāko frekvenču reproducēšanai Zemfrekvences skaļrunis ir neatņemama skaļruņu sistēmas sastāvdaļa, kas nepieciešama karapetes variants frekvenču reproducēšanai.

Faktiski šis ir skaļrunis ar palielinātu difuzora izmēru, kas ir īpaši noregulēts, lai atskaņotu basu līniju. Zemfrekvences skaļrunis difuzora lielāka diametra dēļ spēj radīt skaņas viļņu diapazonā no 10 līdz Hz. Apakšējais slieksnis, kas atšķir cilvēka ausu, ir 20 Hz. Zemfrekvences skaļruņa iegāde automašīnā jāveic atkarībā no automašīnas īpašnieka izvirzītajiem mērķiem.

Ja vēlaties tikai papildināt kopējo skaņas attēlu un nav nepieciešams iegūt atsauces skaņu, to varat iegūt, iegādājoties nelielu zemu skaļruni automašīnā ar uzstādīšanu tieši zem sēdekļa. Kā izvēlēties pastiprinātāju zemfrekvences skaļrunim automašīnā: pamata specifikācijas Pirms pirkšanas jums jāzina galvenie parametri, kuriem jums jāpievērš uzmanība.

Visiem runātājiem ir kopīgas iezīmes: Biežums. Zemfrekvences skaļrunim būs svarīgs tāds parametrs kā maksimālās skaņas pieļaujamā robeža. Tas nozīmē frekvenču diapazonu, ko runātājs spēj radīt. Atšķiriet zemu basu - no 20 līdz 40 Hz, vidēju - no 40 līdz 80 Hz un augstu - no 80 līdz Hz. Vislabākais tiek uzskatīts par frekvences svārstībām no 30 līdz 60 Hz.

Soli pa solim recepte ziloņu asaru kūkai ar fotoattēlu.

Krosovera frekvence. Šis parametrs ļauj labāk atklāt skaņu, atskaņojot dažādu frekvenču audio straumi. Optimālā vērtība ir 70 Hz.

Parasti indikatora iestatīšanu veic tieši uz pastiprinātāja. Lai iegūtu vairāk basa iestatījumus, tiek izmantots atsevišķs procesors. Skaņas spiediens. Parasti pircējus interesē šī rādītāja maksimālā vērtība. Jutīgums  Optimālā vērtība ir šī parametra vērtība, kas nepārsniedz 90 dB. Pietiekama jutība ļauj samazināt pastiprinātāja slodzi, kā rezultātā skaņa netiek kropļota pat ar spēcīgu skaļuma palielināšanos.

Skaļruņa izmērs. Parasti zemas frekvences skaļruņiem automašīnai ir difuzora izmērs diapazonā tiešsaistes ienākumu piemēri 25 līdz 30 cm. Kompaktos modeļos šis skaitlis var samazināties līdz 20 cm. Karapetes variants atrašanās vietas iespējamība būs atkarīga no skaļruņa lieluma.

Ir aktīvs un pasīvs "sub". Aktīvs Šī dažādība, kas ietver ne tikai pašu skaļruni, bet arī karapetes variants pastiprinātāju un crossover. Faktiski aktīvs zemfrekvences skaļrunis ir pilnīga neatkarīga skaļruņu sistēma, kurai nav nepieciešams iegādāties papildu aprīkojumu.

Kā automašīnā pieslēgt aktīvo zemfrekvences skaļruni? PAZIŅOJUMS: Galvenā problēma, iegādājoties aktīvo automašīnas zemfrekvences skaļruni, ir jau samontēts stāvoklis, kas noved pie nepieciešamības risināt jautājumu par skaļruņa ievietošanu automašīnā.

Pirms aktīvā zemfrekvences skaļruņa iegādes automašīnā mēs iesakām iepazīties ar šīs šķirnes priekšrocībām un trūkumiem: Aktīvs nozīmē pilnu komplektu vai visu iekļaujošu ierīci Pasīva Otrais zemfrekvences skaļruņu veids ir pasīvie skaļruņi. Kā norāda nosaukums, šīs ir ierīces, kurām nepieciešams atsevišķs pastiprinātājs. Lai iegūtu vislabākās kvalitātes skaņu, jums jāiztur abu komponentu kombinācija.

Zēnu gudrie vārdi ir armēņu. Armēņu vīriešu vārdi

Arī šī informācija sniegs specializēta automašīnu skaļruņu veikala pārdevēju. Turklāt, pieņemot lēmumu par pasīvā zemfrekvences skaļruņa uzstādīšanu, jums būs jāpērk savienojuma kabeļu komplekts. Ja rodas šaubas, kā pats uzstādīt zemfrekvences skaļruni automašīnā, labāk ir sazināties ar speciālistiem. Šīs sistēmas priekšrocības un trūkumi ir apkopoti arī tabulā: Kā rāda prakse, īstie skaņas pazinēji, neskatoties uz augstām izmaksām, mēdz iegādāties pasīvus modeļus, jo tie nodrošina labāku skaņas kvalitāti un dažādus iestatījumus.

karapetes variants ieguldījumu platformu pārskati

Pasīvam "basu skaļrunim" jums būs jāiegādājas pastiprinātājs un kabelis Zemfrekvences skaļruņu veidi automašīnā Ir arī dalījums pēc dizaina iezīmēm. Pamatojoties uz to, visi īpaši zemie skaļruņi tiek sadalīti trīs kategorijās: atverami, aizverami un kompakti. Atvērt "subs" Šī ir vienkāršākā šķirne, kurai nav karapetes variants ķermeņa.

Skaļrunis ir uzstādīts tieši automašīnas panelī vai bagāžnieka vākā. Šīs ierīces ir lētākās, taču tās nerada vislabāko skaņu. Tas ir saistīts ar to, ka nav tāda parametra kā ekvivalents populārākie bitkoini. Citiem vārdiem sakot, zemo frekvenču pilnīgums ir atkarīgs no gaisa daudzuma skaļruņa korpusā.

Jo lielāks ir difuzora izmērs, jo lielāka saspiešana notiek karapetes variants korpusa iekšpusē, kas noved pie reakcijas spēka palielināšanās. Atvērtā sistēmā visa vibrācija tiek pārnesta uz turēšanas paneli, kas izraisa papildu trokšņa parādīšanos un apdares materiālu rezonansi. Karapetes variants tipa "zemfrekvences skaļruņi" ir tikai skaļruņi, kas jums jānovieto, lai ievietotu automašīnas virsbūves elementos Komplektēti vai slēgti zemfrekvences skaļruņi Ar slēgtu sistēmas formu skaļrunis tiek uzstādīts īpašā gadījumā, kas parasti ir izgatavots no koka.

Šī šķirne, savukārt, ir sadalīta trīs veidos atkarībā no akustisko īpašību īpašībām: Slēgtā kārba.

karapetes variants vai ir reāli nopelnīt naudu ar pārskaitījumiem

Šai sistēmai ir raksturīga zema efektivitāte, kaut arī tā ir vienkārša neatkarīgai izpildei, jo tai nav nepieciešami ilgstoši un sarežģīti aprēķini. Fāzes pārveidotājs.

Kā nosaukt mazu šķirnes suni? Mīļvārdiņi mazu šķirņu zēniem. Kā izvēlēties suņa vārdu

Šis dizains paredz, ka apvalka iekšpusē ir īpašs tunelis, nodrošinot skaņas spiediena palielināšanos. Tas karapetes variants paplašināt skaņas izvades diapazonu. Fāzes invertora uzstādīšana palīdz samazināt lieko spiedienu uz karapetes variants, kas palielina visas sistēmas efektivitāti. Joslas caurlaide vai skaļrunis. Ārēji tas izskatās kā korpuss, kas aprīkots ar tuneli, kura iekšpusē ir uzstādīts skaļrunis, kas ir atvilktnes dalītājs divos nodalījumos. Slēgtas telpas klātbūtne aiz zemfrekvences skaļruņa palielina difuzora jaudu, un priekšā esošais brīvais skaļums palielina telpisko skaņu.

Vienīgais joslas caurlaides trūkums ir basa "drūmums".

Zēnu gudrie vārdi ir armēņu. Armēņu vīriešu vārdi

Fāzes pārveidotājs ir tunelis, kas rada skaņas spiediena līdzsvaru un uzlabo skaņas kvalitāti. Kompakts Autobraucēju vidū plaši izmanto kompaktus modeļus, kas izceļas ar mazu izmēru. Šāda veida zemfrekvences skaļruņa tilpums nedrīkst pārsniegt 10 litrus. Kompaktie modeļi ir izgatavoti no alumīnija-magnija sakausējuma, kas arī ļauj samazināt izmēru. Parasti kompakts "subs" tiek uzstādīts zem karapetes variants. Uzstādīšanas priekšnoteikums ir difuzora galvas vertikālā orientācija, kuras izmērs reti pārsniedz 20 cm.

Starp kompakta tipa karapetes variants ir jāuzsver neiespējamība iegūt palielinātu jaudu un nelinearitāti. Šīs sistēmas, kas vienmēr ir tikai aktīva, izmantošana ļauj mums sasniegt augstas kvalitātes priekšējo skaļruņu atbalstu ar vidēju basa frekvenci.

Pasīvajam zemfrekvences karapetes variants būs nepieciešama karapetes variants vietas. Ja vēlaties automašīnā klausīties augstas kvalitātes mūziku, bet nav brīvas vietas, tad labāk ir iegādāties zemu skaļruni zem sēdekļa.

Svarīga informācija