Jauna iespēja, Jauna iespēja, | Uzņēmumi | network-bloggers.com

jauna iespēja

Whatsapp 0 ieteikumi Apzinoties lielo pieprasījumu un ierobežotos resursus uzņemt valsts apmaksātajās programmās visus jauniešus, kuriem nepieciešama palīdzība, PRC šī gada oktobrī uzsāka sadarbību ar garīgās veselības fondu Esi.

jauna iespēja kā šodien nopelnīt naudu un veidot karjeru

Pateicoties fonda Esi ziedojumam 20  eiro apmērā, Pusaudžu resursu centrā ir uzsāktas gan īstermiņa konsultācijas tiem jauniešiem, kurus šogad vairs nevar uzņemt programmā, gan arī izveidots jauns palīdzības veids —  konsultatīvais tālrunis, lai jauna iespēja jaunietis un viņa tuvinieks savlaicīgi var saņemt profesionālu konsultāciju.

Esam ļoti priecīgi par iespēju palīdzēt spert soli šajā virzienā.

jauna iespēja gal tirdzniecība

PRC konsultatīvais tālrunis ļaus saņemt tūlītēju palīdzību jauna iespēja tiem jauniešiem, kuri pašreiz vēl neuzdrošinās doties pie speciālista uz konsultāciju klātienē, gan tiem, kuri to nevar izdarīt jebkuru citu iemeslu dēļ. Jāuzsver, ka šī ir īpaši svarīga iespēja pusaudžiem un viņu vecākiem ārpus Rīgas, kur speciālistu pieejamība ir daudz jauna iespēja.

Covid —19 pandēmija un ierobežojumi, kas jau gandrīz divus mēnešus ļoti tieši attiecas uz pusaudžiem, daļai jauniešu un arī viņu vecāku ir radījuši papildus emocionālo slodzi.

jauna iespēja īsti nepelna naudu

Izmaiņas ikdienas rutīnā, attālinātās mācības, atceltas ārpus skolas aktivitātēs un citi sociālizēšanās ierobežojumi, tas jau tā trauslajā vecuma posmā daļai pusaudžu rada papildus trauksmi un nomāktību, par ko jaunieši min, kad vēršas PRC pēc palīdzības. Otrkārt, bieži vien jaunieši vai aprūpētāji uzskata, ka grūtības ir maznozīmīgas un jauna iespēja nevēršas pēc palīdzības, jo nereti tas nozīmē iet pie jauna iespēja vai psihologa, kas liekas pārāk liels solis.

Treškārt, sabiedrībā joprojām valda stigma par mentālās veselības grūtībām īpaši vecākajām paaudzēm. Tas noved pie problēmu noliegšanas vai izstumšanas, kas ievērojami samazina ne tikai cilvēku, bet arī ģimeņu labklājību.

jauna iespēja binārās opcijas ir vietne vai lietojumprogramma

Papildus aprūpētāji var justies vērtēti, kas daudziem iedveš bailes. Tāpēc mēs esam ļoti pateicīgi, ka sadarbībā ar fonds ESI varam radīt pieejamāku atbalstu ģimenēm un jauniešiem ar mentālās veselības grūtībām caur telefona un WhatsApp konsultācijām.

  1. Jauna iespēja LSPA - Sporto
  2. Dažādi Žurnāls: Nr.

Tāds saziņas veids ļauj ātri, bez maksas un pieejami sazināties, turklāt rada lielāku anonimitātes sajūtu, lai vērstos pēc palīdzības pirmām kārtām. Pateicoties Laklājības ministrijas un Veselības ministrijas finansējumam, Pusaudžu resursu centrā palīdzību Pateicoties valsts finansējumam, PRC speciālistu palīdzība jauniešiem un viņu vecākiem ir pieejama bez maksas.

\

Svarīga informācija