Internets tirdzniecībai

internets tirdzniecībai

internets tirdzniecībai

Latvijas Republikas Saeima vismaz uz pagaidu laiku atļauj internetā iegādāties alkoholu. Šeit Tu uzzināsi, kā dienas laikā, bez lieliem ieguldījumiem ar Mozello internets tirdzniecībai strādājošu interneta veikalu alkoholisko dzērienu tirdzniecībai, kas var noderēt gan kā ilgtermiņa, gan pagaidu risinājums.

Pārdošanas procesa un pircēja identificēšanas varianti Lai gan Mozello šobrīd tehnoloģiski internets tirdzniecībai nodrošināt elektronisku pircēja vecuma pārbaudi ja būs liels pieprasījums, iespējams, šādu funkciju ieviesīsim ar laikupārdevējs var izmantot šādus likumīgus risinājumus: Pircēja vecuma kontrole tiek veikta piegādes brīdī, vienlaicīgi interneta veikalā ir izvietota informācija par vecuma ierobežojumu un pircējam ir jāpiekrīt šim ierobežojumam.

internets tirdzniecībai

Līgumā var paredzēt, ka pasūtījums tiek atcelts, ja pircējs piegādes brīdī nespēj pierādīt vecuma atbilstību. Interneta veikalā tiek nodrošināta preču izvēle un rezervācija, bet norēķini tiek veikti preču piegādes brīdī, kad kurjers pārbauda internets tirdzniecībai vecumu.

internets tirdzniecībai

Šajā variantā visas darbības norit kā parastā e-veikalā, taču norēķini tiek internets tirdzniecībai uz vietas, piegādes brīdī. Rēķins tiek izstādīts pēc pasūtījuma saņemšanas un identitātes pārbaudes tiešsaistē, izmantojot Skype vai videozvanu. Tiklīdz pārdevējs saņem e-pastu par jaunu pasūtījumu, pasūtītāja identitāte tiek pārbaudīta ar Skype vai videozvana palīdzību un pircējam tiek izrakstīts individuāls rēķins.

internets tirdzniecībai

Jāatceras, ka arī šajā gadījumā piegādes kurjeram jāpārbauda preču saņēmēja vecums, lai neveidotos situācija, kad pirkumu uzsāk viena, bet pabeidz internets tirdzniecībai persona, kuras vecums neatbilst likuma normai. Interneta veikala praktiska izveide soli pa solim Mozello ir veidots tā, lai interneta veikala atvēršana būtu viegla, saprotama un pa spēkam ikvienam.

internets tirdzniecībai

Esam sagatavojuši arī pamācību - soli pa solim.

Svarīga informācija