Iespēju enciklopēdija, Nacionālā enciklopēdija - Lietpratēju veidots augstticams saturs

Sugu enciklopēdija

iespēju enciklopēdija

Savukārt no Enciklopēdijas mērķis ir kļūt par nozīmīgāko informācijas resursu iespēju enciklopēdija valodā, uzsver tās galvenais iespēju enciklopēdija Valters Ščerbinskis. Nacionālās enciklopēdijas saturu veido dažādu nozaru ekspertu sagatavoti šķirkļi jeb enciklopēdijas raksti, kas satur koncentrētu un aprobētu informāciju ar noteiktu satura uzbūvi un apjomu.

iespēju enciklopēdija

Ja drukātajā sējumā saturs ir par Latviju, tad elektroniskajā versijā būs atrodama universāla informācija. Nacionālās enciklopēdijas galvenais redaktors uzskata, ka darbs pie enciklopēdijas uzsākts īstajā brīdī, jo tieši šajā laikā kļuva diezgan skaidri tehnoloģiskās attīstības virzieni pasaulē, kā arī izkristalizējās enciklopēdijas nepieciešamības pamatojums. Ceturtdien, Vēlāk tas būs pieejams arī citās grāmatu tirdzniecības vietās.

iespēju enciklopēdija

Sējuma pirmā tirāža ir eksemplāru, taču sakarā ar iedzīvotāju lielo interesi LNB izsludinājusi iepirkumu vēl eksemplāru izgatavošanai. LNB Draugu telpā izdevums būs nopērkams par 38,50 eiro.

dīvainā spulgzāle

No Nacionālo enciklopēdiju internetā varēs izmantot bez lietotāja reģistrācijas. Izlasi par iespējām to izmantot! Labs saturs.

iespēju enciklopēdija

Svarīga informācija