Ieguldījumu portfelis

Privātais portfelis - Swedbank

Globālas iespējas Uzticiet savu finanšu līdzekļu pārvaldīšanu augsti kvalificētiem ekspertiem Mūs iedvesmo Jūsu pieredze un panākumi.

ieguldījumu portfelis

Tamdēļ, rūpēs par Jūsu kapitāla pieaugumu un drošību, CBL Asset Management komandā strādā nozares labākie eksperti, ieguldījumu portfelis gudri izveidos ienesīgāko finanšu instrumentu portfeli. Savs ieguldījumu portfelis Individuālā ieguldījumu portfeļa ieguldījumu portfelis pakalpojums ļaus jums: Uzticēt rūpes par kapitāla pieaugumu investīciju procesu profesionāļiem. Izveidot ieguldījuma portfeli atbilstoši Jūsu riska tolerancei, investēšanas termiņam un vēlamai atdevei.

ieguldījumu portfelis

Efektīvi sadalīt riskus starp dažādiem finanšu aktīvu veidiem. Uzticami un kompetenti Mūsu kompetencei uzticas gan privātpersonas, gan uzņēmumi, tostarp, pensiju fondi, apdrošināšanas kompānijas, ārvalstu investīciju kompānijas un fondi.

Investīciju forums 2015: Ilgtermiņa investīciju veidi un šā brīža tirgus iespējas

Esam guvuši pieredzi dažādu valstu tirgos un ar izslīpētu rūpību veicam gudru finanšu instrumentu atlasi. Ekspertu komanda ar plašu pieredzi un zināšanām pasaules finanšu tirgos.

ieguldījumu portfelis

Klientu portfeļu struktūru taktiski pielāgojam atbilstoši mūsu prognozēm par finanšu tirgus perspektīvām, par ko klienti saņem regulārus analītiskus pētījumus.

Svarīga informācija