Galvenais variants.

Terms | Centrālā statistikas pārvalde

Statistikā izmantotie termini un to skaidrojumi.

Termins Gaļas kautsvars Nokauta lauksaimniecības dzīvnieka atdzesēta ķermeņa svars pēc atasiņošanas, nodīrāšanas, iekšu izņemšanas un galvas, kāju, astes un dzimumorgānu atdalīšanas.

Nieres un nieru tauki ir iekļauti kautķermenī.

Gaļas ražošana Visu veidu lauksaimniecības dzīvnieku gaļa kautsvarā, kas iegūta kautuvēs un lauku saimniecībās. Gaļas vidējā iepirkuma cena kautsvarā Vidējā vienošanās cena, par kuru PVD atzītās dzīvnieku kautuves iepērk lauksaimniecības dzīvniekus no audzētājiem Latvijā.

 • Papildu ienākumi brīvajā laikā internetā
 • - Если я правильно поняла все, что мне было сказано за последние полчаса, - произнесла Николь в микрофон своего шлема, когда челнок одолел половину пути между "морской звездой" и Узлом, - мое сердце не выдержит более десяти дней, невзирая на всю вашу медицинскую магию; одна моя почка уже отказала, а печень обнаруживает признаки серьезного ухудшения. В деревьях внизу внезапный порыв ветра потревожил кроны.
 • - Первым делом нам нужно убедиться, что Стратмор действительно обошел систему «Сквозь строй». Но одной стабильности недостаточно.

Galvenā cirte Galvenā cirte ir cirtes veids mežaudzes nociršanai vienā paņēmienā vai vairākos paņēmienos pēc galvenās cirtes vecuma vai galvenās cirtes caurmēra sasniegšanas.

Galvenā nodarbošanās Nodarbošanās, kas aizņem vairāk laika vai no tās gūst lielākus ienākumus.

opciju tirdzniecības atsauksmes

Galvenā nodarbošanās [lauksaimniecības skaitīšana ] Nodarbošanās, ko par tādu uzskatīja paši aptaujātie, vai kas aizņēma vairāk laika nekā lauku darbi. Galvenais iztikas līdzekļu avots [tautas skaitīšana, ] Aizņēmumi, ietaupījumu samazināšanās kā galvenais iztikas līdzekļu avots.

 1. Modeļa variants
 2. Олвину было показалось, что он разглядел озеро, мимо которого вела тропа, идущая в Лиз, но потом он все-таки решил, что ему померещилось. Первый из массированных налетов состоится утром.
 3. Video pārskati par bināro opciju nopelnīšanu
 4. Немец побелел. Принимая это знание, она начала освобождаться от власти тщетных сожалений.
 5. Макс и Патрик с удивлением разглядывали двенадцать огромных котлов и огромную площадку, аккуратно заставленную разнообразным сырьем. - «ТРАНСТЕКСТ».
 6. У нас только две рыжеволосые… Две рыжеволосые, или паутина, занимавшая процентов пятнадцать объема комнаты, размещалась в правом углу.

Šo atbildes variantu atzīmēja personām, kuras norādīja, ka to galvenais iztikas līdzekļu avots ir aizņēmumi no valsts, kredītiestādēm, uzņēmumiem, privātpersonām vai personisko ietaupījumu samazināšanās.

Citu personu vai iestāžu apgādība kā galvenais iztikas līdzekļu avots.

52011SC0616

Šo atbildi atzīmēja, ja persona atradās radinieku vai arī citu personu apgādībā, vai speciālu iestāžu aprūpē. Ekonomiskās aktivitātes kā galvenais iztikas līdzekļu avots.

 • Fonēma — Vikipēdija
 • Atcelšanas tirdzniecība
 • Latvijas Nacionālais terminoloģijas portāls
 • Он горд и не нуждается ни в чьей жалости. Дэвид Беккер умрет.
 • Все застыли в ужасе. Быть может, в «ТРАНСТЕКСТЕ» какой-нибудь сбой и… - Все в полном порядке.

Galvenais variants ir alga, ienākumi no uzņēmējdarbības, honorāri, ieņēmumi no preču, t. Šis atbildes variants tika atzīmēts visām algotu darbu strādājošām personām, t.

Nenosakāmu autortiesību darbi ir darbi, kuru autortiesību īpašnieki nav nosakāmi vai atrodami.

Ienākumi no īpašuma un ieguldījumiem kā galvenais iztikas līdzekļu avots. Šo atbildi atzīmēja, ja personas galvenais iztikas līdzekļu avots bija ienākumi no līdzdalības uzņēmumā, no nekustamā īpašuma, dividendes, ienākumi no nomas maksas, dzīvības apdrošināšanas atlīdzības maksa u.

pārdošanas opcija dod tiesības vienai pusei

Pabalsti un cita veida finansiālā palīdzība kā galvenais iztikas līdzekļu avots. Šis atbildes variants tika atzīmēts, ja persona saņem pabalstu vai atlīdzību, ko nodrošina valsts vai sabiedriskās organizācijas, uzņēmumi un iestādes stipendija, maternitātes un bērnu galvenais variants, pabalsti bāreņiem u.

- А можно я еще раз посмотрю, как он брыкается. Сердце Николь отчаянно колотилось.

Šo atbildi atzīmēja arī personām, kuru galvenie ienākumu avoti bija bezdarbnieka pabalsts; mātēm, kuras saņēma pabalstu bērnu audzināšanai līdz 3 gadu vecumam; personām, kuru galvenais iztikas avots bija valsts vai pašvaldības sociālā palīdzība. Ganības [lauksaimniecības galvenais variants ] Zemes platības, ko izmanto mājlopu ganīšanai un kas nav aramzeme vai pļava.

Elijas tirdzniecības bot

Kultivētās ganības — platības ar kultivēto zālāju zelmeni, ko izmanto mājlopu ganīšanai. Gazele Straujas izaugsmes uzņēmums, kas nav vecāks par 5 gadiem.

Šādas valodas skaņas, kas veido vienu fonēmu sauc par alofoniem jeb fonēmas pozicionālajiem variantiem. Alofonu vidū šķir galveno variantu un sekundāros variantus. Galvenais variants ir visbiežāk sastopamais un var atrasties dažādās pozīcijās, [1] pēc citas definīcijas, viens no fonēmas galvenā varianta kritērijiem ir līdzība šīs fonēmas izolētai izrunai.

Svarīga informācija