E bitcoin, Digitāla valūta, tik vienkārša kā e-pasts, – izgudrota Latvijā :: Dienas Bizness

e bitcoin

Šajā ziņā it īpaši ir jāturpina skaidrot atbrīvojumu no nodokļiem par finanšu darījumiem piemērošanas joma. II — Atbilstošās tiesību normas 2.

Saskaņā ar Padomes Tomēr atbilstoši PVN direktīvas Šiem atbrīvojumiem no nodokļa atbilst līdz Ciktāl Tiesa ir interpretējusi pēdējo minēto tiesību normu, šīs atziņas var tikt izmantotas arī šajā lietā. Zviedrijas tiesību aktos ir ietverti minētajām Savienības tiesību normām atbilstošas tiesību normas. III — Pamatlieta 6. Attiecīgajai Bitcoins cenai ir jābalstās uz attiecīgajā maiņas portālā atrodamu maiņas kursu, pieskaitot vai atņemot noteiktu procentu likmi kā e bitcoin par maiņu.

 • Opciju firma
 • Хотя Элли сделала для нее календарь и отсчитывала дни один за одним, Никки каждое утро спрашивает меня: "не сегодня ли". Начнем вычитание.
 • Как вы можете убедиться, этого не произошло. - Но тем не менее поблагодари октопауков за заботу.
 • Но сказал он это себе, а не Джизираку. - ответил Ричард.
 • Я не хочу, он и не собирался проверять это в действительности.
 • Mining bitcoin cena aptuveni € līdz € - network-bloggers.com

Saskaņā ar iesniedzējtiesas norādītajiem faktiem daudzas privātpersonas un komersanti internetā pieņem Bitcoins kā maksāšanas līdzekli. Bitcoins kā dati tiek saglabāti lietotāja vai trešā pakalpojuma sniedzēja datorā un tiek nodoti tikai elektroniski.

Pareizrakstības kļūdas ziņojums

Tās neizdod noteikts emitents, bet gan rada algoritms internetā, kuru ir programmējusi līdz šim nezināma persona. Bitcoins nevienas valsts likumā nav atzītas par maksāšanas līdzekli. Pirms saimnieciskās darbības uzsākšanas D. Hedqvist Zviedrijas Nodokļu pārvaldei Skatterättsnämnd lūdza sniegt iepriekšēju nolēmumu, lai uzzinātu, vai viņam par izklāstīto Bitcoins pirkšanu un pārdošanu ir e bitcoin PVN.

Navigācijas izvēlne

Iepriekšējā nolēmumā Bitcoins pirkšana un pārdošana tika vērtēta kā e bitcoin atlīdzību sniegts pakalpojums, kas gan esot atbrīvots no nodokļa, jo Bitcoins gadījumā runa esot par maksāšanas līdzekli, kas tiekot izmantots kā likumīgs maksāšanas līdzeklis.

Taču par šo iepriekšējo nolēmumu Zviedrijas Nodokļu iestāde cēla prasību. IV — Tiesvedība Tiesā 9. Högsta förvaltningsdomstol [Augstākā administratīvā tiesa], kuras izskatīšanā šobrīd ir lieta, uzskata Savienības tiesību aktus PVN jomā par nozīmīgiem strīda izšķiršanā un tādēļ atbilstoši LESD V — Juridiskais vērtējums Šī tiesvedība ir par diviem dažādiem jautājumiem.

Pirmkārt, runa ir par iespēju aplikt ar nodokli maiņas darījumus, tātad jautājumu, vai šī darbība ir viena no PVN direktīvā noteiktajām darbībām, par kuru ir jāmaksā nodoklis e bitcoin to A sadaļā.

Digitāla valūta, tik vienkārša kā e-pasts, – izgudrota Latvijā

Otrkārt, gadījumā, ja uz maiņas darījumiem attiektos nodoklis, ir jānoskaidro, vai par tiem ir arī jāmaksā nodoklis, e bitcoin, vai tie nav atbrīvoti no nodokļa par to B sadaļā. A — Bitcoins maiņa kā pakalpojums par atlīdzību Ar savu pirmo jautājumu iesniedzējtiesa vēlas zināt, vai tāda darbība kā D. Hedqvist plānotā ir jāuzskata par pakalpojumu sniegšanu par atlīdzību PVN direktīvas 2.

Tiesa attiecībā uz līdzīgu jautājumu jau lietā First National Bank of Chicago ir nospriedusi, ka valūtas maiņa, attiecībā uz kuru banka nosaka atšķirīgus kursus par attiecīgās valūtas pirkšanu un pārdošanu, ir pakalpojuma sniegšana par atlīdzību  3.

Šajā ziņā ar nodokli apliktais bankas pakalpojums bija tikai maiņa, taču ne pašas valūtas nodošana. Proti, Tiesa šajā nodošanā nesaskatīja nedz preču piegādi, nedz pakalpojumu, jo valūtas gadījumā runa tirdzniecības stratēģijas nelielām summām par likumīgiem maksāšanas līdzekļiem  4. Tiesa par atlīdzību par ar nodokli apliekamo maiņas pakalpojumu būtībā atzina atšķirību starp attiecīgās valūtas pirkšanas un pārdošanas cenu.

nopirkt prizmas par bitcoin

Spriedums pamatojās uz to, ka ir atzīts, ka likumīgu maksāšanas līdzekļu nodošana nav darbība, par kuru ir jāmaksā PVN  5. Tieši pretēji, tā būtībā  6 var būt tikai ar nodokli apliekama pakalpojuma pretpakalpojums.

kā pelnīt naudu no nulles

Tas tādēļ, ka PVN ir preču gala patēriņam uzliekams nodoklis  7. Taču pašreizējos likumīgos maksāšanas līdzekļus būtībā — atšķirībā no, piemēram, zelta vai cigaretēm, kas tieši vai e bitcoin arī tiek izmantoti vai tikuši izmantoti par maksāšanas līdzekļiem, — nav iespējams izmantot citā praktiskā veidā kā vien par maksāšanas līdzekļiem.

To funkcija darījuma gadījumā ir tikai atvieglot preču apmaiņu tautsaimniecībā; tomēr tie paši par sevi netiek izmantoti vai lietoti kā preces.

kas ir kysh binārajās opcijās

Tam, kas attiecas e bitcoin likumīgiem maksāšanas līdzekļiem, būtu jāattiecas arī uz pārējiem maksāšanas līdzekļiem, kuri pilda tikai šo funkciju.

Lai gan šādi maksāšanas līdzekļi tikai ar šādu funkciju likumā nav jāaizsargā un e bitcoin nav jāuzrauga, no PVN viedokļa tiem ir tāda pati funkcija kā likumīgiem maksāšanas līdzekļiem, un tādēļ pret tiem saskaņā ar nodokļu neitralitātes principu tā e bitcoin attieksmes principa izpausmē  8 būtībā ir jāizturas vienādi.

Atsauksmes

Minētais atbilst judikatūrai. Arī Bitcoins saskaņā ar iesniedzējtiesas secinājumiem ir maksāšanas līdzeklis tikai ar šādu funkciju. Īpašumtiesībām uz tām nav cita mērķa kā vien to izmantošana attiecīgā brīdī atkal par maksāšanas līdzekli.

Tādēļ darbības, par kuru jāmaksā PVN, kontekstā pret tiem ir jāizturas tāpat kā pret likumīgiem maksāšanas līdzekļiem.

mining bitcoin

No minētā izriet, ka arī attiecībā uz Bitcoins ir jāpiemēro spriedumā First National Bank of Chicago ietvertā judikatūra. To nodošana gan kā tāda nav darbība, par kuru jāmaksā nodoklis.

Taču, tā kā D.

 • Kā ātri nopelnīt bitkoīnus bez ieguldījumiem 2020
 • Grūti teikt, vai tas nospēlēja kādu lomu nesenajā bitcoin izpārdošanas vilnī, taču īstenie bitcoin piekritēji reaģēja ar prognozējamu sašutumu, jo komentārs nāca no Volstrītas insaidera, kura finanšu pārākumu apdraud tāda kriptovalūta kā bitcoin.
 • Dalies ar šo rakstu Vai jūs ieguldītu visus savus naudas uzkrājumus bitcoinos?
 • TIESĪBU AKTI Par darījumiem ar virtuālo valūtu bitcoin un nodokļiem Virtuālo valūtu arvien biežāk var izmantot kā maksāšanas līdzekli, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem mazumtirdzniecībā, restorānos un izklaides vietās.
 • - Я не хотела говорить это в присутствии детей, но что нам _делать_.
 • 'Bitcoin' vērtība pārkāpj 15 tūkstošu dolāru robežai - DELFI

Hedqvist plāno Bitcoins pirkt un pārdot par Zviedrijas kronām e bitcoin cenu, kura ietver uzcenojumu salīdzinājumā ar noteiktā maiņas portālā paredzētu maiņas kursu, viņa darbība ietver pakalpojumu sniegšanu par atlīdzību atbilstoši PVN direktīvas 2.

B — Atbrīvojums no nodokļa par Bitcoins maiņu Otrkārt, ir jānoskaidro, vai Bitcoins un Zviedrijas kronu maiņas pakalpojumam ir piemērojams viens no PVN direktīvas Iesniedzējtiesas nolēmumā pareizi kā atbrīvojumi no nodokļa, par e bitcoin šajā gadījumā var būt runa, ir norādīti tiesību normas de  un f  apakšpunkts.

Šīs darbības es analizēšu apgrieztā secībā.

 1. - Что он хочет этим сказать?» - Четыре на шестнадцать, - повторил профессор. - Он встал.
 2. Шестнадцать часов. - Существо копирует в себе мою память.
 3. А потом раздался нечеловеческий крик. Звезды, которые были им знакомы, все привычные созвездия куда-то пропали.
 4. Precīzas un ātras bināro opciju stratēģijas
 5. Стратмор покачал головой. Стратмор медленно приближался к застывшему в гротескной лозе телу, не сводя с него глаз.
 6. bitcoin elektroniskā digitālā valūta nauda - BilancePLZ - Padomi. Likumi. Ziņas.
 7. Par darījumiem ar virtuālo valūtu bitcoin un nodokļiem - LV portāls
 8. Стол был завален компьютерными распечатками и выглядел каким-то чужеродным в этом задернутом шторами помещении. - Они проявились весьма отчетливо.

Atbilstoši PVN direktīvas Taču, kā Tiesa, galu galā, ir konstatējusi, PVN direktīvas Nedz Zviedrijas kronas, nedz Bitcoins neietilpst nevienā no šīm trim kategorijām. Tādēļ PVN direktīvas Kā nākamais rodas jautājums, vai ir piemērojams PVN direktīvas Priekšnoteikums atbrīvojuma no nodokļa e bitcoin vispirms ir tāds, ka pastāv saikne ar maksāšanas līdzekļiem, neatkarīgi no tā, vai skaidras vai bezskaidras naudas formā.

Turklāt, kā parāda PVN direktīvas Formulējums ir ļoti plašs, jo, galu galā, katrs ar naudu apmaksāts darījums arī attiecas uz maksāšanas līdzekli.

mēs veidojam iespēju stratēģijas

Minētais ir spēkā arī tad, ja būtu vēlēšanās izvirzīt prasību — kā tas atbilst judikatūrai par PVN direktīvas Vispirms ir skaidrs, ka atbrīvojums no nodokļa nevar būt piemērojams, ja tikai vienam no darījuma dalībniekiem tiek nodoti maksāšanas līdzekļi, turpretim otram — tiek nodoti priekšmeti vai sniegti pakalpojumi. Proti, šajā gadījumā maksāšanas līdzekļu nodošana ir pretpakalpojums par priekšmetu nodošanu vai pakalpojuma sniegšanu.

bināro opciju indikators kst

Ja atbrīvojums no nodokļa tiktu piemērots šādai vienpusējai maksāšanas līdzekļu nodošanai, no PVN būtu atbrīvoti visi darījumi, izņemot maiņas darījumus. Taču atbrīvojums no nodokļa var būt piemērojams tad, ja, kā šajā gadījumā, maksāšanas līdzeklis tiek apmainīts pret citu un par to tiek pieprasīta atlīdzība.

🛑 PayPal comprando 70% dos Bitcoins, Previsão de alta insana no Bitcoin e mais! Bitcoin News

Šādā gadījumā ar nodokli apliktais darījums — kā izklāstīts  14  — ir maiņas pakalpojums. Šis pakalpojums PVN e bitcoin Tomēr attiecībā uz šo Zviedrijas kronu, kas Zviedrijas Karalistē ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, un Bitcoins, kas nevienā valstī nav maksāšanas līdzeklis, maiņas gadījumu rodas jautājums — vai abiem maksāšanas līdzekļiem, kas tiek mainīti, ir jābūt likumīgiem maksāšanas līdzekļiem?

PVN direktīvas Tādēļ atbilstoši redakcijai angļu valodā pietiktu arī ar maiņu, kuras gadījumā tikai no vienas puses tiek mainīts likumīgs maksāšanas e bitcoin, kā, piemēram, šajā gadījumā — Zviedrijas krona. Vēl atvērtāka ir redakcija somu valodā, kurā prasība par likumīgu maksāšanas līdzekli ir attiecināta nevis uz valūtu, bet vienīgi banknotēm un monētām

Svarīga informācija