Bāru tirdzniecība, Tirdzniecība

Kā klasificējama bāra darbība

Autori: 4.

bināro iespēju ekonomiskais kalendārs kā nopelnīt naudu tropikā

Veikali un citu tirdzniecības vietas — izņemot klubus, kafejnīcas un restorānus, kur iedzert atļauts līdz pat brīdim, kad durvis tiek slēgtas apmeklētājiem —, pilda likuma prasības. Vienā no šādiem veikaliņiem, kas atrodas pašā Rīgas centrā, raidījumam pēc pulksten Bāru tirdzniecība šādā veikalā arī notika alkohola bāru tirdzniecība neatļautā laikā, turklāt tur jau tirgoja ne vairs glāzēs, bet pudelēs.

viedo bināro iespēju stratēģijas padziļināta apmācība bināro opciju tirdzniecībā

Pārdevēja gan pircējiem prasa  pudeli paslēpt zem virsdrēbēm. Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis raidījumam atzina, ka pašvaldības policija pastiprināti uzrauga sabiedrisko kārtību pie šādiem bāriem, kur pulcējas cilvēki, bet ar kontrolpirkumiem un šādu vietu pārbaudi pēc pulksten Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska uzsvēra, ka alkohola tirdzniecība līdzņemšanai pēc pulksten Juridiskām personām par pārkāpumu draud sods no 70 līdz eiro Kad Valsts policija konstatē pārkāpumu, šī informācija tiek nodota Valsts ieņēmumu dienestam VIDkas tālāk lemj, vai uzņēmumam anulēt alkohola tirdzniecības licenci.

VID Nodokļu pārvaldes Akcīzes daļas bāru tirdzniecība Ieva Bāru tirdzniecība stāstīja, ka VID var piemērot administratīvo sodu un noteiktajos gadījumos anulēt izsniegto licenci bāru tirdzniecība dzērienu mazumtirdzniecībai.

adx indikators binārām opcijām strādāt internetā bez ieguldījumiem un maksājumiem

Kopumā par akcīzes preču aprites pārkāpumiem pērn licences anulētas vairāk nekā uzņēmumiem. Taču daudzos gadījumos, kad šie uzņēmumi zaudē licenci un nedrīkst turpināt komercdarbību, tā saucamais diennakts bārs pēc kāda laika atsāk savu darbu tajās pašās telpās — un arī darbinieki un patiesie labuma guvēji ir tie paši, mainījies tikai uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs un formālais īpašnieks.

vārdu nozīme bitcoin crypto trader messenger satoshi papildu ienākumu bezmaksas darba grafiks

Konkurences padomē norāda, ka nav viņu kompetencē meklēt robus alkohola aprites likumdošanā, taču viņi esot gatavi konsultēt Valsts ieņēmumu dienesta un iekšlietu sistēmas pārstāvjus, ja tie reiz sadomās sēsties pie sarunu galda, lai kopīgi izstrādātu likuma grozījumus, kuru mērķis būtu pārliecināt negodīgos komersantus par soda neizbēgamību.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

dzīvā diagramma binārā opcijās saules opciju indikators

Ziņot par kļūdu.

Svarīga informācija