Bitkoina princips, Eksperts: Bitkoina cena var sasniegt vairākus miljonus dolāru

kriptovalūtu biržas – Page 19 – Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

strādāt internetā bez ieguldījumiem labi ienākumi

Kurš ir radījis Bitkoinu? Bitkoins ir virtuālās valūtas koncepcijas pirmā realizācija, ko E-pasta sarakstē viņš piedāvāja jaunā naudas veida ideju, kuras emisijas un transakcijas kontrolē kriptogrāfija, nevis centrālā pārvaldes iestāde.

Pirmo Bitkoina specifikāciju un bitkoina princips principa darbības pierādījumus publicēja Satoši Nakamoto Kopš tā laika sabiedrība ir eksponenciāli izaugusi, un šobrīd daudzi izstrādātāji darbojas pie Bitkoina.

Satoši anonimitāte bieži vien izraisa nepamatotas aizdomas, kas ir saistītas ar to, ka atvērtā Bitkoina koda raksturs daudziem nav saprotams. Bitkoina protokols un programmatūra atrodas atklātā pieejā, un jebkurš izstrādātājs no jebkura pasaules punkta var iepazīties ar programmas tekstu vai uztaisīt savu personīgo PO Bitkoina modificēto versiju.

nopelniet naudu internetaa ar ipad

Tāpat kā mūsdienu izstrādātājiem, Satoši ietekme bija ierobežota ar tām koda bitkoina princips, ko saprot citi lietotāji, līdz ar to nav pareizi teikt, ka viņš kontrolē Bitkoinu.

Būtībā, Bitkoina princips izgudrotāja personība šodien ir tik pat mazsvarīga kā papīra izgudrotāja personība senatnē.

platforma ar signāliem tirdzniecībai

Kurš kontrolē Bitkoina tīklu? Nevienam nepieder Bitkoina tīkls, tāpat kā nevienam nepieder elektroniskā pasta tehnoloģija. Bitkoinu kontrolē paši Bitkoina lietotāji visā pasaulē.

kur vajag ieguldīt naudu, lai nopelnītu

Lai gan izstrādātāji uzlabo programmatūru, viņi nevar piespiedu kārtā izmainīt protokolu, jo lietotāji var izvēlēties, kādu programmatūru un tās versiju lietot. Lai uzturētu atbilstību, visiem lietotājiem ir jālieto programmatūra, kas ir pakļauta vieniem un tiem pašiem noteikumiem. Bitkoins var strādāt korekti tikai pilnīgā vienotībā starp visiem lietotājiem.

izplatīties binārā opcijās

Tāpēc visiem lietotājiem un izstrādātājiem ir stimuls šī koncepta aizsardzībai.

Svarīga informācija