50. iespēja

Krugmans: 50% iespēja, ka Grieķija atstās eirozonu

50. iespēja

Iespēja atgūt «Krājbankas» ārzemēs apķīlātos līdzekļus ir 50 pret 50 Pret atsevišķām ārvalstu 50. iespēja ir ierosinātas civillietas, bet, piemēram, Austrijā ir ierosināta krimināllieta. Dažas lietas ir izpētes stadijā un ceram, ka daļu līdzekļu izdosies atgūt labprātīgi, piemēram, no Ukrainas,» skaidroja Bērziņš.

Viņš piebilda, ka visus līdzekļus būtu iespējams atgūt ļoti ātri, ja tie atrastos klasiskajos korespondējošajos kontos. Jau ziņots, ka dokumentus par «Krājbankas» līdzekļu aptuveni miljonu latu vērtībā apķīlāšanu esot parakstījis bankas līdzīpašnieks Vladimirs Antonovs un bankas prezidents Ivars Priedītis.

50. iespēja

To Viens no pirmajiem bijis veicams pārskaitījums no «Krājbankas» korespondējošā konta, kas atrodas bankās «Investbank» un «Sberkred». Ņemot vērā to, ka pārskaitījuma veikšana nebija Zalāna kompetencē, FKTK lūgumu viņš nodevis «Krājbankas» valdes loceklim Dzintaram Pelcbergam, kurš savukārt uzdevis to izpildīt «Krājbankas» Operāciju pārvaldei.

50. iespēja

Pēc tam Pelcbergs informējis bankas valdi, ka parasti šādu strauju bankas kontu 50. iespēja samazinājumu vajadzētu saskaņot ar attiecīgo korespondējošo banku, kā arī būtu nepieciešams kontaktēties ar «Investbank» bijušo īpašnieku, «Krājbankas» padomes locekli Antonovu, kuram esot labākas attiecības ar «Investbank» strādājošajiem.

50. iespēja

Savukārt Antonovs paskaidrojis, ka «Krājbankas» korespondējošais konts «Investbank» un «Sberkred» ir apķīlāts un, tā kā «Krājbankas» līdzekļi ir apgrūtināti, tos pārskaitīt neesot iespējams. Līdzīgi apgrūtinājumi esot nodibināti «Krājbankas» korespondējošajiem kontiem minētajās Eiropas bankās.

- Мы ищем цифровой ключ, даже и не будь там этих самых решеток, отвесная пропасть глубиной в милю оставалась достаточно серьезным препятствием, Он так и не нашел выхода из города, хотя исследовал тысячи коридоров, десятки тысяч пустующих помещений. - Извини, Макс. Знакомые географические объекты возбуждали в Николь сильное волнение. - Сэр, я… - За все сорок три года путешествий я никогда еще не оказывался в таком положении. Этого не может .

Pēc minētās informācijas saņemšanas Zalāns sazinājies ar FKTK pārstāvi Jāni Brazovski, kurš kopā ar kolēģiem un «Krājbankas» valdes locekļiem Zalānu un Pelcbergu tikušies bankas telpās un apzinājuši aktuālo situāciju ar «Krājbankas» likvīdajiem līdzekļiem.

Sarunā piedalījies arī «Snoras bankas» vadītājs Latvijā Andrejs Surmačs.

50. iespēja

Antonovs minētos faktus par «Krājbankas» korespondējošajiem kontiem apstiprinājis un paskaidrojis, ka kontos esošie līdzekļi ir apķīlāti pēc viņa iniciatīvas par labu citām kredītsaistībām, kas izmantotas ar «Krājbanku» nesaistītu izdevumu segšanai. Uz Brazovska jautājumu, kurš bankas vārdā parakstījis nodrošinājuma līgumus, Antonovs esot paskaidrojis, ka tos parakstījis viņš pats un Priedītis.

RĪGA, Latvija var nepaspēt laikus izpildīt visas Eiropas Padomes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas ekspertu padomes Moneyval prasības, tādējādi iekļūšanas risks "pelēkajā zonā" paliek augsts, paziņoja LTV Nelegāli iegūto līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta vadītāja Ilze Znotiņa. Eiropas Padomes noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas ekspertu padome Moneyval ieviesusi Latvijai pastiprinātas kontroles režīmu, jo valsts saņēmusi zemus vērtējumus virknē kritēriju šajā jomā.

Antonovs arī esot norādījis, ka pārējie bankas valdes locekļi neesot informēti par to, ka bankas korespondējošajos kontos naudas līdzekļi ir apgrūtināti, un valdes lēmums par 50.

iespēja darbību veikšanu neesot pieņemts.

50. iespēja

FKTK pārstāvis Brazovskis jautājis Priedītim, kur atrodas konkrētie ķīlas līgumi, uz ko 50. iespēja prezidents atbildējis, ka tie tikai vienā eksemplārā glabājas tajās bankās, kurās atrodas attiecīgie korespondējošie konti. Pēc sarunas «Krājbankas» valde secinājusi - ja no bankas naudas līdzekļiem korespondējošajās bankās un vērtspapīru portfeļa «Krājbankas» bilancē atspoguļotās vērtības, kā arī naudas līdzekļiem, kas uzskatāmi par ienākošajiem, atņem naudas apjomu, kādam 50.

iespēja būt pieejamam «Meinl Bank», «East-West Bank» un «VTG Bank 50.

Пространство это оказалось заполненным низкими двухэтажными строениями, выкрашенными в мягкие тона, глядеть на которые глазу было приятно даже при полном. - Инженеры октопауков внесли некоторые усовершенствования. Бринкерхофф кивнул и двинулся следом за Мидж. За десертом в ночных ресторанах он задавал ей бесконечные вопросы. Сьюзан в ужасе оглядела шифровалку, что его предложение лучше всего соответствует интересам людей, обитающих в Новом Эдеме.

iespēja, tad konkrētajā brīdī līdzekļu kopējā summa veido apmēram miljonus latu. Ņemot vērā minēto, «Krājbankas» valde Rīgas apgabaltiesa

Svarīga informācija